پیام فرماندار ابرکوه به مناسبت گرامیداشت ۱۵ دی سالروز سفر باشکوه رهبر معظم انقلاب

✍️ متن پیام به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

پانزده دی ماه سال یک‌‌هزار و سیصد و هشتاد و شش نقطه عطف و برگ زرینی در تاریخ  سیاسی و اجتماعی شهرستان کهن ابرکوه می‌باشد. 

سالروز سفر پُرخیر و برکت رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدّظلّه العالی)به این دیار آغازگر دوران تحول و پیشرفت و شروع طرح های عظیم عمرانی، اقتصادی، ورزشی و فرهنگی در دارالسعاده ابرکوه است.

با استعانت از درگاه الهی و همت و تلاش مسئولان در دولت‌های مختلف جمهوری اسلامی، اغلب مصوبات سفر رهبری نهایی شده و به ثمر رسیده است و با جدیت تمام به دنبال اجرایی شدن دیگر مصوبات تا پایان کار دولت مردمی هستیم.


اجرا و بهره‌برداری از چندین پروژه در سرفصل ها و محورهای مختلف اعم از پروژه ملی راه آهن یزد- اقلید و انتقال آب به ابرکوه از جمله برکات و آثار شیرین سفر رهبر فرزانه انقلاب به دیار شهیدپرور ابرکوه هست که در کنار آن آثار معنوی بی شماری به همراه دارد.

 تقویت روحیه خودباوری، وحدت و همدلی، مشارکت آحاد مردم و مسئولان در محرومیت زدایی، تلاش درجهت ساخت شهرستانی  پیشرفته و برخوردار، تزریق روحیه شادابی و نشاط و اعتلای مودّت و برادری، از جمله دستاوردهای عظیم سفر پُر برکت رهبر انقلاب اسلامی می‌باشد.

اینجانب ضمن گرامیداشت ۱۵ دی سالروز این سفر باشکوه و تاریخی، آرزوی سلامتی و تندرستی برای وجود با برکت رهبر معظم انقلاب اسلامی و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا که عزت امروز کشور مرهون ایثار و مجاهدت آنان، ایثارگران و خانواده هایشان می باشد از آحاد مردم انقلابی و مسئولان شهرستان انتظار دارم بیانات ارزشمند و گهربار ایشان را به مصداق چراغ روشن و نقشه راه در تمامی عرصه ها مدنظر داشته و در جهت آبادانی و پیشرفت شهرستان نصب‌العین خود قرار دهند.


محمد هادی زارع زاده
فرماندار ابرکوه