به ریاست فرماندار؛

جلسه شورای مسکن شهرستان ابرکوه برگزار شد

2024 07 20
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه، صبح امروز جلسه شورای مسکن شهرستان ابرکوه به ریاست فرماندار و با حضور اعضا برگزار شد. از اهم مصوبات این جلسه می توان به موارد زیر اشاره کرد: - تعیین تکلیف واحدهای تحویل شده و نیمه تمام در سایت ۴۸۰ واحدی(فاز ۱، ۲ و ۳) نهضت ملی مسکن - واگذاری انشعابات آب و برق در سایت ۴۰ هکتاری(پردیس زندگی شهید آیت الله رئیسی)...
با حضور استاندار یزد صورت گرفت؛

تجلیل از عوامل اجرایی مراسم اجتماع عظیم عزاداران حسینی شهرستان ابرکوه در هشتم محرم

2024 07 19
مراسم تجلیل از عوامل اجرایی مراسم اجتماع عظیم عزاداران حسینی شهرستان ابرکوه در هشتم محرم، صبح جمعه ( ۲۹ تیر ۱۴۰۳ ) با حضور مهران فاطمی استاندار یزد برگزار شد.

گزارش تصویری اجتماع عظیم عزاداران حسینی شهرستان ابرکوه در هشتم محرم

2024 07 14
اجتماع عظیم عزاداران حسینی شهرستان ابرکوه در هشتم محرم، صبح یکشنبه ( ۲۴ تیر ۱۴۰۳ ) برگزار شد.

دیدار فرماندار ابرکوه با مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان

2024 07 13
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه، بعد از ظهر امروز زارع زاده فرماندار ابرکوه با مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان یزد دیدار و گفتگو کرد. در این دیدار در خصوص وضعیت اعتبارات و پروژه های حوزه میراث فرهنگی در شهرستان و تعیین اولویت های این حوزه جهت تخصیص اعتبار در سال جاری بحث و تبادل نظر شد.

نشست فرماندار ابرکوه با مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان

2024 07 13
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه، صبح امروز زارع‌زاده فرماندار ابرکوه با رستگاری مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان دیدار کرد. این دیدار در راستای بررسی وضعیت پروژه‌های حوزه راهداری به ویژه مرمت آسفالت جاده دهشیر_ابرکوه و تامین اعتبار پروژه‌های در دست اقدام در سطح شهرستان صورت گرفت.
با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد؛

همایش نشان ارادت به اهل بیت علیهم السلام در ابرکوه برگزار شد

2024 07 09
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه، شامگاه امشب همایش نشان ارادت به اهل بیت علیهم السلام با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار، فرماندار و فعالان عرصه فرهنگ و خیران برگزار شد. این همایش به منظور جذب مشارکت های مردم ولایتمدار شهرستان ابرکوه در خصوص توسعه عتبات عالیات برگزار شد.

جلسه هماهنگی برگزاری کنکور تیرماه ۱۴۰۳ برگزار شد

2024 07 08
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه، بعد از ظهر امروز جلسه هماهنگی برگزاری کنکور ۱۴۰۳ با حضور زارع زاده فرماندار و سایر مسئولین مربوطه برگزار شد. در این جلسه نسبت به انجام وظایف ابلاغی ادارات و دستگاه های اجرایی عضو جهت برگزاری هر چه بهتر کنکور امسال تاکید شد.  گفتنی است کنکور سال جاری در ۵ گروه آزمایشی ریاضی و فیزیک، علوم انسانی، علوم...

جلسه کارگروه بین بخشی اثر سرو ابرکوه برگزار شد

2024 07 08
 به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه، صبح امروز جلسه کارگروه بین بخشی اثر سرو ابرکوه به ریاست زارع زاده فرماندار و با حضور حبیبی پور معاون فنی اداره کل محیط زیست استان برگزار شد. از اهم دستورکارهای این جلسه می توان به موارد زیر اشاره کرد: - پیگیری جهت اختصاص اعتبار برای انجام مطالعات و اجرای عملیات مورد نیاز طرح مدیریت، حفاظت و پایش نظام مند اثر...
همزمان با روز شعر و ادبیات آیینی و به مناسبت گرامیداشت شهدای خدمت؛

برگزاری شب شعر منطقه ای بزرگداشت محتشم در ابرکوه

2024 07 07
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه، ساعتی پیش مراسم شب شعر منطقه ای بزرگداشت محتشم با حضور امام جمعه ابرکوه، فرماندار و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی در محل دفتر امام جمعه برگزار شد. در این مراسم تعدادی از شاعران استان های یزد، فارس، اصفهان و چهارمحال بختیاری اشعاری را در زمینه کربلا، قیام امام حسین علیه السلام و عاشورا قرائت کردند.

پیام قدردانی امام جمعه ابرکوه و فرماندار از حضور باشکوه مردم شهرستان در انتخابات ۱۵ تیرماه

2024 07 06
در پیامی مشترک حجت الاسلام فتاحی امام جمعه ابرکوه و زارع زاده فرماندار از حضور باشکوه مردم شهرستان در انتخابات ۱۵ تیرماه تشکر و به رئیس جمهور منتخب تبریک گفتند. به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه، در این پیام آمده است: بسم الله الرحمن الرحیم شاید آن روز که دست تقدیر، کارنامه سید محرومان، آیت الله دکتر رئیسی، را ممهور به مهر شهادت کرد و دولت...
گزارش تصویری؛

حضور بانوان ابرکوهی در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری(دوره دوم)

2024 07 05
گزارش تصویری؛

حال و هوای امروز دهستان فراغه بخش مرکزی ابرکوه در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری(دوره دوم)

2024 07 05

بازدید رئیس هیئت اجرایی انتخابات ابرکوه از شعب اخذ رای

2024 07 05
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه، صبح امروز رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان ابرکوه با حضور در شعب اخذ رای از فرآیند رای گیری در این شعب بازدید کرد. ۵۰ شعبه اخذ رأی در سراسر شهرستان ابرکوه برای دریافت آرای مردم در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری(دوره دوم) مستقر شده اند.
به درخواست اهالی روستای هک بخش بهمن صورت گرفت؛

بررسی میدانی مشکلات و دغدغه های مردم روستا توسط زارع زاده فرماندار ابرکوه

2024 07 02
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه، عصر امروز زارع زاده فرماندار در جریان بازدید از روستای هک بخش بهمن با اهالی این روستا گفتگو و در جریان مشکلات آنها قرار گرفت. در این بازدید دغدغه ها و نیازهای مردم روستا اعم از پروژه‌های عمرانی و ارائه خدمات‌رسانی مناسب به اهالی روستا مورد بررسی قرار گرفت و برنامه ریزی لازم در این خصوص انجام شد.
همزمان با فصل برداشت گندم صورت گرفت؛

بازدید فرماندار ابرکوه از مزرعه گندمکار نمونه استان

2024 07 01
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه، صبح امروز زارع‌زاده فرماندار از مزرعه دانش آموخته رشته کشاورزی و گندمکار نمونه استان بازدید کرد. در این بازدید ضمن تحسین و تمجید سرمایه‌گذار این مزرعه، بر حمایت همه جانبه برای توسعه کمی و کیفی این مزرعه اعلام آمادگی شد. پیش بینی می شود درسال زراعی جاری، بیش از ۱۱ هزارتن گندم از مزارع شهرستان برداشت شود‌. گفتنی است...
گزارش تصویری؛

حال و هوای امروز ابرکوه و مهردشت در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری

2024 06 28

گزارش تصویری شروع تحویل صندوق های اخذ رای در فرمانداری ابرکوه

2024 06 28
گفتنی است ۵۰ شعبه اخذ رای(۳۲ شعبه در ابرکوه و ۱۸ شعبه در بخش بهمن) شامل ۳۷ شعبه ثابت و ۱۳ شعبه سیار برای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در شهرستان ابرکوه وجود دارد.

برگزاری مراسم چهلمین روز شهدای خدمت و سالگرد شهادت شهید بهشتی و یاران ایشان

2024 06 27
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه، صبح امروز مراسم چهلمین روز شهادت شهید جمهور آیت الله دکتر رئیسی و سالگرد شهادت شهید آیت الله دکتر بهشتی و یاران ایشان برگزار شد. این مراسم در محل مصلای شهدای محراب ابرکوه با سخنرانی علیزاده امام جمعه بخش بهمن و با مداحی علی قنبری به پایان رسید.

نشست مشترک فرماندار ابرکوه با صنایع بزرگ شهرستان

2024 06 26
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه، صبح امروز نشست مشترک فرماندار ابرکوه با صنایع بزرگ شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد. در این نشست در خصوص بررسی راهکارهای تشویقی و تبیینی جهت تسهیل در امر ازدواج مجردین شاغل در صنایع بحث و تصمیم گیری شد.
به ریاست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار برگزار شد؛

نشست مشترک اعضای ستاد انتخابات استان یزد و ستاد انتخابات شهرستان ابرکوه

2024 06 19
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه، دقایقی پیش نشست مشترک اعضای ستاد انتخابات استان یزد و شهرستان ابرکوه به ریاست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و با حضور اعضای ستاد انتخابات استان و ستاد انتخابات شهرستان ابرکوه در محل فرمانداری برگزار شد. در این جلسه هماهنگی های لازم برای برگزاری انتخاباتی باشکوه و با حضور حداکثری مردم در سطح استان و شهرستان...