به مناسیت هفته دولت؛

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه، حجت الاسلام سید ابراهیم حسینی روز همزمان با دومین روز از هفته دولت در دیدار با فرماندار و جمعی از مسئولان دستگاههای اجرایی و فرهنگی این شهرستان با تجلیل از شهیدان رجایی و باهنر اظهارکرد: فقط ضعف دولت را نبینیم بلکه نقطه قوت دولت را هم ببینیم و نقاظ ضعف را تذکر دهیم و این از نشانه دلسوزی به دولتمردان است.
امام جمعه ابرکوه ادامه داد: ما جلوه و نماد عینی در اقدام و عمل به اقتصاد مقاومتی را با همت مدیران در این شهرستان مشاهده می کنیم.
حسینی تصریح کرد: شهرستان ابرکوه نمادی از انجام اقتصاد مقاومتی در بخشهای زراعی، باغی، دامی و طیور و صنعت است که باید این فراینده اقتصاد مقاومتی الگویی برای دیگر نقاط کشور باشد.
حسینی با بیان اینکه مردم شهرستان ابرکوه استحقاق شایسته ترین خدمت را دارند تاکیدکرد: مردم قدردان دولت و مسئولان هستند و مسئولان نیز برای خدمت کردن کمر همت را بسته اند.
فرماندار ابرکوه نیز در این دیدار گفت: مردم ما شایسته هرگونه خدمت هستند و در این زمینه دولت نیز برای خدمت به آحاد مردم از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.
سید نبی رسولی با تجلیل از شهیدان رجائی و باهنر و گرامیداشت هفته دولت اظهارکرد: اولویت شهرستان ابرکوه توسعه همه جانبه بوده و خواهد بود که در دولت یازدهم در همه بخشهای مختلف تلاش خوبی شده است.
وی به بخشی از فعالیتهای انجام شده اشاره و خاطرنشان کرد: به رغم مشکلات اقتصادی در یکسال گذشته ۲۰۰میلیارد ریال بودجه دربخش بهداشت و درمان ، توسعه بیمارستان ابرکوه و شبانه روزی شدن درمانگاه بخش بهمن که اخیرا' مصوب شده جذب شده است.
نماینده عالی دولت در ابرکوه ادامه داد: ۳۵ درصد اشتغال ابرکوه در بخش کشاورزی است و دراین زمینه برای استفاده بهینه از آب کشاورزی ، اجرای طرح آبیاری نوین درحال توسعه است.
فرماندار ابرکوه در زمینه رشد و توسعه بخش صنعت در این شهرستان اضافه کرد: در صورت تکمیل ۱۰ کارخانه صنعتی از جمله فولاد و کاشی و سرامیک زمینه اشتغال سه هزار و ۵۰۰ نفر فراهم می شود.
رسولی همچنین بابیان اینکه ابرکوه یکی از شهرهای نمونه گردشگگری کشور است یاد آورشد: این شهرستان در بخش جذب گردشگر رونق خوبی دارد و اخیرا بافت ۱۲۶ هکتاری آن در فهرست آثار تاریخی ایران به ثبت رسیده است و همچنین چندین رستوران سنتی وخانه های قدیمی بوم گردی برای رفاه حال گردشگران افتتاح شده است .