فرماندار شهرستان ابركوه به مناسبت آغاز ماه مبارک رمضان پیام تبریکی را صادر نمود.
  فرماندار شهرستان ابركوه به مناسبت آغاز ماه مبارک رمضان پیام تبریکی را صادر نمود. 
 
«شَهْرُ رَمَضَانَ الَّذِی أُنْزِل فِیهِ الْقُرْآنُ»
 ماه رمضان ماه نزول قرآن، ماه رحمت و بندگی و آگاهی بیشتر از حقایق هستی است و این هدف در سایه تلاوت قرآن و تدبر در آن به دست می‌آید.
 بار دیگر ماه مبارک رمضان فرا رسید و مومنان با قلوبی مالامال از ایمان و امید ، به ضیافت پرشکوه و بی نظیری می روند که حضرت دوست میزبان آن است. با حلول ماه رمضان ، شیرینی سحرهای مناجات رنگ میگیرد و محبّت و قرب در دلهای خشکیده بشر جوانه میزند.
 رمضان المبارك ، ماهي است كه تمام زمينه هاي معنوي به منظور گرايش به ارزش هاي متعالي ، براي اقشار مختلف جامعه فراهم است. نهايت لطف خداوند در اين ماه شامل انسانها مي شود، لطف همين بس كه خداوند متعال در ماه رمضان يك شب را به آدمي داده كه برتر از هزار ماه است ، در شب قدر درهاي آسمان بيش از هر زمان بر روي انسانها باز است.
 در ماه صيام كه بزرگ مرد تاريخ اسلام و تشيع حضرت امير المومنين (ع) با ضربات كفر و تحجر در محراب نماز ، به شهادت مي رسند با ايجاد فضاي معنوي و سرشار از روحانيت ، زمينه اي فراهم مي شود كه انسان خداجو ، با تمرين ، آمادگي و تقويت اراده ، در برابر خواهش هاي نفس اماره ، حريم شخصيت و كرامت الهي خود را بازسازي و مصون دارد.
 در چنین فضایی، مؤمنان با مقدمه سازي و فراهم كردن زمينه هاي معنوي در ماه هاي رجب و شعبان، خود را براي ورود به اين ماه شريف و پربركت آماده مي كنند و با حلول اين ماه با شور و اشتياق و دادن اطعام و افطاري به نيازمندان، شب زنده داري و عبادت، تلاوت قرآن، دعا، استغفار، دادن صدقه، روزه داري روح و جان خود را از سرچشمه فيض الهي سيراب مي كنند.
 اینجانب ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان به عموم مسلمانان به ویژه مردم شریف و شهید پرور شهرستان ابركوه،موفقیت همگان را در بهره گیری مناسب از فرصت عظیم و معنوی ماه مبارک رمضان از درگاه حضرت احدیت مسئلت می نمایم.
سید نبی رسولی 
فرماندار شهرستان ابرکوه