پيام استاندار يزدبه مناسبت يادواره سرداران و275شهيد سرافراز شهرستان ابركوه

استاندار يزد تاكيد كرد: شهادت، اوج تعالي انساني و نقطه عطف عشق ورزيدن به پروردگار و از ارزشمند ترين و گرانبها ترين حركتها در فرهنگ اصيل و مترقي اسلام ناب محمدي(ص) است. به گزارش روز سه شنبه ايرنا محمد رضا فلاح زاده در پيامي به مناسبت برگزاري يادواره سرداران و 275 شهيد والامقام ابركوه اضافه كرده: در تاريخ سراسر افتخار انقلاب شكوهمند اسلامي ايران، دوران هشت سال دفاع مقدس مقطعي حساس و سرنوشت ساز بود كه مملو از حماسه سازي، ايثارگري و سلحشوري مرداني الهي است كه در پرتو الطاف خداوند قادر متعال و رهبري حكيمانه و فرزانه امام راحل عظيم الشان(ره) صحنه هاي بي نظيري از خون و حماسه را آفريدند و جهانيان را به تحير واداشتند. استاندار يزد افزود: به راستي كه شهداي والامقام با خون سرخ و پاك خويش كه امتداد دهنده خون شهيدان كربلاست، شكوه و عظمت ايمان و اسلام را در پهناور جهان منتشر نمودند و به مصداق «عند ربهم يرزقون» جاوداني هميشگي خود را تضمين كردند.
استاندار يزد اضافه نمود : بي ترديد خون شهيدان والامقام مقاومت و پويايي جامعه اسلامي را تضمين و امنيتي پايدار را به ارمغان آورد و اگر امروز شاهد موفقيت هاي بزرگ و عظيم نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران در همه عرصه هاي فرهنگي و آباداني و عمران كشور هستيم بيش از هر چيز، مديون جانفشاني و فداكاري هاي شهيدان والامقام، جانبازان دلاور، آزادگان سرافراز و ايثارگران عزيز است.
استانداريزد با تقدير و تشكر از دست اندر كاران برگزاري اين يادواره، موفقيت همگان را در پيمودن راه شهداي والامقام، با بهره گيري از استراتژي بلند بنيان گذار كبير جمهوري اسلامي ايران، حضرت امام خميني (قدس سره الشريف) و در پرتو منويات رهبر معظم انقلاب (مدظله العالي) از درگاه خداوند متعال مسئلت كرده است. دومين يادواره سرداران و 275شهيد والامقام ابركوه باحضور خانوادهاي معظم شهدا وجمعي از مسئولان استان يزد و ابركوه 18 آذرماه در مصلي شهداي محراب ابركوه برگزار خواهد شد.