فرماندارابركوه در پیامی فرارسیدن ماه شعبان المعظم و اعیاد ولادت حضرت امام حسین(ع)، حضرت ابوالفضل العباس(ع) و امام سجاد(ع) را به مردم شهرستان ابركوه تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري ابركوه متن پيام سيد نبي رسولي به شرح ذيل مي باشد:

بسم ا... الرحمن الرحيم

ماه پربركت شعبان ، ماهي كه به نام پيامبر مهر و عطوفت و رهايی و عدالت مشحون از رحمت و رضوان الهی است . روزهای آغازین اين  ماه ، همزمان با فرخنده میلاد با سعادت مصباح الهدی و سفینه النجاۀ، سرور و سالار آزادگان جهان، حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، قمر تابناک هاشمی، بزرگ جانباز دشت نینوا، حضرت ابوالفضل العباس(ع) و سید الساجدین، حضرت زین العابدین(ع) است. ماه شعبان ماه  آکنده از عطر امامت و نور هدایت با تولد اوليايي آغاز مي شود كه سرلوحه و الگوي آزادگي و سعادت انسان هاي عالم بوده و هر كدام نقش سرنوشت سازي در حادثه عظيم كربلا داشته اند.

اینجانب ضمن پاسداشت همه سلحشوری ها و فداکاری های پاسداران انقلاب اسلامی و جانفشانی ها و استقامت جانبازان سرافراز و آزادگان غیور، ایام خجسته شعبانیه و مناسبت های فرخنده این ماه را به محضر حضرت ولی عصر(عج)، فرماندهی کل قوا، مردم شریف و متدین شهرستان ابركوه  وغیورمردان جانباز و پاسداران همیشه پیروز و خانواده معظم شهدا تبریک و تهنیت عرض نموده و آرزوی اقتدار و بالندگی برای ایران عزیز اسلامی را از خداوند منان خواهانم.

سيد نبي رسولي

فرماندار شهرستان ابركوه