فتح خرمشهر نشانه علاقه مردم به جمهوری اسلامی است/ نتیجه انتخابات خواست مردم بود

در جلسه ای با حضور مسئولان شهر، برنامه های گرامیداشت سوم خرداد و سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) در ابرکوه و مهردشت، اعلام شد.

جلسه هماهنگی برنامه های گرامیداشت روز سوم خرداد و سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)، در محل فرمانداری ابرکوه برگزار شد.

فتح خرمشهر نشانه علاقه مردم به جمهوری اسلامی است

سید نبی رسولی فرماندار ابرکوه ضمن تشکر از حضور حداکثری مردم شهرستان در حماسه انتخابات اظهار کرد: حماسه سوم خرداد نیز نشانه علاقه مردم به جمهوری اسلامی است.

رسولی با اشاره به سخن امام راحل که فرمودند: خرمشهر را خدا آزاد کرد، افزود: فتح خرمشهر در عملیات بیت المقدس، نتیجه ایثار و گذشت رزمندگان اسلام و همچنین لطف خداوند بود.

 

وی گفت: دوم خرداد در تقویم روزشمار دفاع مقدس، با عنوان سلحشوری، پایمردی، ایثارگری و مدافعین حرم، سوم خرداد روز مقاومت، ایثار و پیروزی، چهارم خرداد روز دزفول، مقاومت و پایداری و همچنین پنجم خرداد به ولایتمداری، وحدت و معنویت، نامگذاری شده است.

در پایان جلسه مسئولان ادارات و نهادهای حاضر در جلسه، برنامه های اجرایی خود را در مناسبت های خرداد اعلام کردند، که اهم آنها در ابرکوه و مهردشت بدین شرح است:

 

مراسم فانوس های روشن آبادی با محوریت شهدای گمنام در مصلا، برپایی نمایشگاه های فرهنگی هنری، ایستگاه های صلواتی در سطح شهر، دیدار با خانواده های معظم شهدا، نواختن زنگ مقاومت در مدرسه شهدا، میثاق با شهیدان و عطرافشانی گلزار شهدا، یادواره شهدای فصل بهار، اکران فیلم سینمایی در سینما فرهنگ، ارسال پیامک، آذین بندی شهر، یادواره شهدای حسین آباد، پخش سرودهای دفاع مقدس ....