روابط عمومی فرمانداری ابرکوه به نقل از فرماندار ابرکوه با صدور اطلاعیه‌ای از مردم شهید پرور شهرستان ابرکوه  دعوت کرد با حضور پرشوردرمراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) و سالگرد قیام یوم‌الله پانزدهم خرداد، با امام شهدا و شهیدان تجدید میثاق و با مقام عظمای ولایت تجدید عهد کنند.

رسولی  با تبریک حلول ماه مبارک رمضان گفت: با توجه به همزمانی سالروز رحلت بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با ماه مبارک رمضان امسال اعزام زائرین به مرقد مطهر امام راحل (ره) صورت نمی گیرد و صرفا در شهرستان مراسم بزرگداشت برگزار می شود.

وی با تاکید بر ضرورت برگزاری باشکوه مراسم ارتحال در شهرستان ابرکوه افزود: اهمیت و جایگاه والای حضرت امام (ره) می طلبد که با همکاری و تعامل همه آحاد جامعه مراسمی شایسته شخصیت و شأن ایشان برگزار شود.

فرماندار ابرکوه درادامه گفت : قیام خونین یوم‌الله پانزدهم خرداد ۱۳۴۲، سرآغازی بر پیروزی انقلاب اسلامی در بهمن ماه ۱۳۵۷ بود که سبب تسریع در روند شکل‌گیری مبارزات و انقلاب اسلامی به رهبری و مرجعیت امام راحل عظیم‌الشأن شد.حضرت امام خمینی (ره) حقیقتی همیشه جاودان و خاموش‌نشدنی است که با زلال اندیشه‌های پاک و نورانی‌اش و هدایت‌های داهیانه خود درنهضت الهی‌اش پایه‌گذارنظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و معمار کبیرانقلاب اسلامی شد؛ به طوری که به فرموده مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) «این انقلاب بی‌نام خمینی (ره) در هیچ‌کجای جهان شناخته شده نیست.

فرماندار ابرکوه اظهار نمود مراسم چهاردهم وپانزدهم خردادماه درشهر ابرکوه درمحل مسجد جامع راس ساعت 30/10روز یکشنبه 14/3/96با حضور پرشور مردم برگزار خواهد شد .