فرماندار ابرکوه:

به گزارش روابط عمومي فرمانداري ابركوه سيد نبي رسولي ، ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهيدان رجايي و باهنر ،آغاز هفته دولت و فرا رسيدن روز كارمند را به همه دولتمردان و كارمندان خدوم و متعهد ، بويژه كارمندان و كارگزاران دولت در شهرستان ابركوه تبريك گفت.

متن كامل پيام فرماندار به شرح زير مي باشد:

بسم ا... الرحمن الرحيم

هفته نخست شهریورماه، به مناسبت شهادت دو دولتمرد بزرگ انقلاب اسلامی، شهید محمدعلی رجایی (رئیس جمهور) و شهید حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمدجواد باهنر(نخست وزیر) هفته دولت نام گرفته است.

هفته دولت، هفته اقتدار و پیروزى دولتى است که حمایت و پشتیبانى میلیونها تن از ملت خود را همراه دارد. هفته دولت، هفته سپاس و قدردانى از دولتى است که هدفش اجراى حدود الهى و احکام آسمانى اسلام و ایجاد جامعه اى سرشار از عدالت، نظم و امنیت است.

سيد نبي رسولي در ادامه يادآور شد :هفته دولت، فرصتی است تا عملکرد دولت‌ها که با اهداف بزرگی چون پایبندی کامل به دین خدا و اصرار بر اقامه الهی ، عدالت طلبی، مبارزه با فساد، پاک دامنی، صداقت و صراحت و توجه به محرومان است روی کار ‌آیند و برای مردم بیان كنند كه پیشرفت به همراه عدالت، رمز موفقیت مجاهدت کارگزاران نظام و  نقطه لطف الهی و دلیل همراهی مردم بوده است واين همراهى ملت ، از عوامل ثبات دولت و اقتدار آن خواهد بود و این رابطه، تا هنگامى که دولت یک دولت ارزشى و خدمت گزار باشد، پایدار خواهد بود. شالوده دینی حکومت ، برکت تلاش خدمتگزاران این مرز و بوم را دو چندان کرده و آموزه هایی چون توکل ، ایمان ، خداترسی و خدمت به خلق بعنوان عبادت ، ریسمان ایشان را با حضرت حق استحکام بخشیده است. هفته دولت نمادی است از وحدت مردم و دولت اسلامی که این وحدت و تلاش در جهت تحکیم آن سرافرازی، پیشرفت و اقتدار ایران عزیز را به دنبال خواهد داشت و در این راستا چه نیکوست که دولتمردان و خدمتگزاران به مردم غیور ایران زمین برای ادامه دادن راه شهیدان والا مقام برای ساختن ایرانی مقتدر و استوار هم قسم شوند.

در پایان اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهداي والامقام دولت و  بويژه شهیدان رجایی و باهنر ، هفته دولت و روز کارمند را به همه دولت مردان و کارمندان خدوم و متعهد و بويژه كارمندان و كارگزاران دولت در شهرستان ابركوه  تبریک عرض نموده و موفقیت همگان را در راستای تحقق آرمانهای بلند حضرت امام خمینی (ره) و مقام عظمای ولايت حضرت خامنه ای (مد ظله العالی) ، و ادامه راه شهدای جهاد علمی تا رسیدن به جایگاه رفیع علمی از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

سيد نبي رسولي

فرماندار شهرستان ابركوه