رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ابرکوه:

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری حجت‌الاسلام محمد پورقیومی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ابرکوه اظهار داشت: همزمان با ایام پایانی تیرماه، فاز جدید تکمیل دبیرستان صدرای پسرانه ابرکوه اجرایی خواهد شد.

وی بیان کرد: در این مرحله، حصارکشی دبیرستان در قسمت شرق ساختمان انجام خواهد شد.

پورقیومی ادامه داد: برای اجرای این مرحله مبلغ 120 میلیون ریال از سوی اداره کل نوسازی استان یزد هزینه خواهد شد.

وی ابراز امیدواری کرد: با مساعدت اداره کل نوسازی مدارس، حصارکشی قسمت غرب ساختمان نیز اجرایی شود.

پورقیومی عنوان کرد: ساختمان این آموزشگاه در زمین اهدایی حاج امیر معمارزاده، خیر ابرکوهی با مساحت هزار و 600 مترمربع و زیربنای 800 متر مربع در دو طبقه از محل اعتبارات استانی احداث خواهد شد.

* هسته فرهنگی جوان در شهر ابرکوه فعال شد

وی در بخش دیگری از سخنان خود از آغاز فعالیت کلاس‌های هسته فرهنگی جوان در ابرکوه خبر داد.

پورقیومی اظهار داشت: چهار کلاس هسته فرهنگی جوان به منظور غنی‌سازی اوقات فراغت و افزایش سطح معلومات دینی و اعتقادی جوانان توسط اداره تبلیغات اسلامی ابرکوه تشکیل شده است.

این مقام مسئول افزود: اهداف این طرح افزایش سطح معلومات دینی و اعتقادی جوانان است.

پورقیومی خاطرنشان کرد: برنامه‌های جانبی از جمله مسابقات، بازدید علمی، برنامه‌های ورزشی و اردوهای ویژه از مزایای این طرح است.

وی ادامه داد: باید تلاش کنیم تا معارف اسلام ناب را ترویج کنیم و به سمت افزایش کمالات برویم و بهترین زمینه خودسازی و حضور در جمع عرشیان، ماه مبارک رمضان و شب‌های قدر است.

پورقیومی ابراز داشت: فرازهای دعای ابوحمزه ثمالی، دعای معروف "یا علی یا عظیم"، دعای جوشن کبیر و نیز دعای قنوت، انسان را به سوی رهایی از قهر الهی و بیزاری از آتش جهنم سوق می‌دهد.