روایتی جذاب از سفر رهبر انقلاب به ابرکوه به قلم دانش آموز ابرکوهی

دانش آموز ابرکوهی که در سال 1386 تنها چند ماه از عمر خود را گذرانده بود از حال و هوای آن روز هر آنچه شنیده است روایتی بیان کرده است.

سرو ابرکوه؛ روایتی جذاب از زهرا صالحی دانش آموز ابرکوهی که از سفر پربرکت رهبر انقلاب به ابرکوه، تنها خاطراتی شنیده است.

سال 86 بود و صبح سرد زمستانی و دی ماه... آسمان ابری و باد سرد صورت ها را نوازش می کرد.

آنروز مثل همه روزها بود اما  برای ما ابرکوهی ها رنگ و بوی دیگری داشت.

سرد بود اما انگار ابرکوه گرمای دیگری داشت.

روز گذشته اش که تمام شهرآذین بندی شده بود برای ورود تاریخی یگانه سکاندار اسلام به این شهر، باران باریده بود، گویا باران به استقبال باشکوهش رفته، زمین را شسته و عطرآگین کرده بود.

و امروز بعد از گذشت 10 سال، هنوز عطر ولایت بر گستره ابرکوه می پیچد.

سلام بر غدیر سلام بر غدیر جاوید كه دین الهی جز با او جاویدان نیست و رسالت پیامبر جز ابلاغ آن تمام و كامل شده نیست. و سلام بر اطاعت کنندگان اولی الامر.

سلام بر آنانکه در آینه غدیر رنگ ولایت را می بینند، ولایتی به رنگ خدای مهربان که با همه لطف، رحمت و كرامتش  انسان را بدون راهنما، راهبر و امیر نمی خواهد و حتی زمانی که خورشید امامت در پشت ابرهای غیبت پنهان است به بی کسی مردم رحم می کند و ولی فقیه را راهنمای او قرار می دهد.

و امروز در سالروز ورود تاریخی رهبر انقلاب، خامنه ای کبیر به شهر تاریخی، گردشگری، سرو 4000 هزار ساله، شهر 255 شهید، ابرکوه بزرگ باید بررسی کنیم که چه میزان رفتار و منش خود را غدیری كرده و بر آرمان های آن پای بندیم؟

آیا همچنان در صف ولایت مدران و پاک مردانی همچون شهید حججی ها، باکری ها، شهیده روحی ها و خرازی ها هستیم یا درگیر رسانه هایی همچون آمدنیوز و بی بی سی هستیم که ناجوانمردانه و معاویه صفت، بر طبل تبلیغات ضد ولایت فقیه می کوبند و امید به قدرت رسیدن یزدیان زمان را بر ما دارند؟

لعنت ابدی خداوند بر آنانکه آرزو دارند کدورت و جدایی بر ما حاکم باشد و بنیان دوستی و برادری را ریشه کن می کنند.

لعنت ابدی خداوند بر آنانکه دشمن مردم هستند و این روزها با آشوب و لطمه به اماکن عمومی و کشتار مردم داعشان وطنی نام گرفته اند و نه، حتی بدتر از داعش عمل می کنند.

شیطان رجیم سوگند یاد كرده است همواره در كار گمراهی انسان باشد از غدیر و ولایت فقیه که دنباله رو علی علیه السلام است هراسناك ، اندوهگین و خشمناك است و ما نباید فریب ابلیس را بخوریم و باید با تمسک به حبل الله متین یعنی ولایت فقیه محمدی بمانیم و محمدی بمیریم.

سلام بر همه ولایت مداران و پایبندان به ریسمان ولایت، روزی که متولد می شوند، روزی که زندگی می کنند و روزی که می میرند.

اللهم والِ مَن والاه و عادِ مَن عاداه وَ انصُر مَن نَصَرَه وَ اخذُل مَن خَذَلَه...

سِلم لِمَن سالَمَکُم خامنه ای                               حَرب لِمَن حارَبَکُم خامنه ای....

والسلام