فرماندار ابرکوه:

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه، ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان ابرکوه با رویکرد تقویت و حمایت از موسسات فرهنگی فعال در جوزه جوانان بویژه در امر ازدواج و ایجاد فرصت های شغلی با تاکید بر هم افزایی و همکاری همه دستگاهها به ریاست فرماندار در محل فرمانداری تشکیل شد.

در این جلسه که تشکل های غیر دولتی در حوزه جوانان نیز حضور داشتند، فرماندار بر همت جمعی در ایجاد فرصت های شغلی تاکید و فعالیت های انجام گرفته در این حوزه اشاره نمود.

وی گفت: صنعت و کشاورزی علیرغم همه مشکلات در حال پیگیری است و این حرکت، زمینه را برای اشتغال بخش عمده ای از جوانان  فراهم نموده است.

فرماندار تصریح کرد: اگر مردم و مسئولین مثل همیشه در کنار هم به رفع مشکلات اهتمام ورزند رونق بسیار خوبی در حوزه های مختلف بویژه گردشگری خواهیم داشت.

سید نبی رسولی تقویت و حمایت از موسسات غیر دولتی به عنوان رکن اصلی ارتباط بین جوانان و مسئولین دانست و از آنان به دلیل فعالیت های موثر در ماهه ای گذشته تقدیر نمود.

فرماندار با اهدای لوح سپاس از آقای سید سجاد ابطحی به دلیل موفقیت های اخیر در حوزه فرهنگی در سطح ملی و استانی بویژه  کسب رتبه برتر درجشنواره ملی فیلم کوتاه، تقدیر کرد.

امیدی، مسئول پیگیری امور جوانان فرمانداری نیز به مصوبات ستاد استانی و حمایت های ویژه ی این ستاد از طرح های سازمان های مردم نهاد در حوزه ازدواج  جوانان پس از بررسی در شورای داوری اشاره و  بخشی از موفقیت های جوانان شهرستان در حوزه فرهنگی را برشمرد.

وی گفت: نهاد های غیر دولتی در بخش های مختلف می توانند  با داشتن مجوز های لازم منشا خدمات ارزنده ای شوند.

 

 


IMG_0934.JPG IMG_0936.JPG IMG_0939.JPG IMG_0950.JPG IMG_0942.JPG IMG_0945.JPG IMG_0946.JPG IMG_0947.JPG
بله