در کارگاه ثامن الائمه (ع) راه آهن اقلید- یزد انجام شد

مانور آموزشی «مقابله با خرابکاری افراد ناشناس در ایستگاه راه آهن» ابرکوه

مانور «مقابله با خرابکاری افراد ناشناس در ایستگاه راه آهن» با هدف تمرینی- آموزش در شهرستان ابرکوه اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری  ابرکوه، صبح روز پنج شنبه  مانور مقابله با خرابکاری افراد ناشناس، در کارگاه ثامن الائمه (ع) راه آهن اقلید یزد، برگزار شد.

این مانور طی چهار جلسه دوره آموزشی ویژه مدیران اعضاء شورای هماهنگی مدیریت بحران، با همکاری هلال احمر در محل فرمانداری برگزار شد.

و ماحصل آموخته های این دوره ها، پس از نوشتن سناریو به صورت عملی در مانور مقابله با خرابکاری افراد ناشناس در ایستگاه راه آهن اقلید- یزد، با همکاری مدیریت کارگاه مذکور، هلال احمر و شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان، به مرحله اجرا درآمد.

تفاوت عمده این مانور با مانورهای اجرا شده در سطح شهرستان و استان، این بود که عوامل دستگاه های اجرایی که در آن دخیل بودند، از قبل مراحل اجرای کار و وظایف خود را می دانستند، زیرا مانور مقابله با خرابکاری افراد ناشناس بیشتر جنبه تمرینی آموزشی داشت.

همچنین  هدف از اجرای این مانور؛ اجرای عملیات مقابله با خرابکاری افراد ناشناس، تحت فرماندهی و مدیریت واحد بود، که خوشبختانه با موفقیت انجام شد.

گفتنی است پس از اتمام مانور جلسه ای با حضور مدیران دستگاه های مربوطه برگزار شد و نقاط قوت و ضعف کار مورد تحلیل و بررسی قرار گرفت. همچنین در ادامه جهت بهتر برگزار شدن دیگر مانورها، پیشنهاداتی ارائه شد.