به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ابرکوه، جلسه شورای اداری در آستانه هفته دولت صبح امروز در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

فرماندار ابرکوه ضمن گرامیداشت هفته دولت برنامه های هفته دولت را تشریح و بیان کرد: مردم حق دارند که امور دولت را رصد کنند و انتقادهای سازنده خود را بیان کنند.

رسولی خواستار شد: دستگاهها و ادارات دولتی شهرستان در هفته دولت با حضور در مساجد عملکرد و خدمات خود را برای مردم تشریح و مسائل و مشکلات آنها را برطرف نمایند.

وی افزود: دیدار با خانواده شهدا، تجلیل از کارمندان برجسته و نمونه در گردهمایی خانواده آنان از دیگر برنامه ادارات در این هفته است.

فرماندار در ادامه اظهار داشت: بیست میلیارد تومان اعتبار در بخش عمرانی مربوط به حوزه بهداشت و درمان هزینه می شود و به یاری خداوند در این حوزه روند رو به رشدی خواهیم داشت.

این مقام مسئول تصریح کرد: مشکلات سرمایه در گردش صنعت مورد توجه مسئولین و در اولویت برنامه های دولت قرار گیرد.

رسولی ادامه داد: شهرستان ابرکوه با پتانسیل های موجود می تواند با داشتن منطقه ویژه اقتصادی در حوزه اقتصادی پویا باشد که نیاز به حمایت و تقویت بیش از پیش دولت دارد.

وی از ثبت 162 هکتار بافت تاریخی ابرکوه که شامل بیش از پانصد اثر تاریخی ماندگار می باشد خبر داد و گفت: خوشبختانه در حوزه گردشگری اقدامات شایسته ای از جانب مردم انجام شده که مسئولین باید دست از حمایت آنها برندارند و در ترویج این امر اقدامات لازم را انجام دهند.

عالی ترین مقام اجرایی شهرستان در پایان اشاره ای به سرشماری نفوس ومسکن نمود و تشریح کرد: آمارگیری در مهرماه به صورت اینترنتی و در آبان از طریق مراجعه حضوری ماموران انجام می شود که نیاز به همکاری ادارات و دستگاه ها در این خصوص دارد.

 

 


IMG_5802.JPG IMG_5803.JPG IMG_5808.JPG IMG_5790.JPG IMG_5786.JPG IMG_5795.JPG IMG_5810.JPG IMG_5819.JPG IMG_5814.JPG IMG_5818.JPG