به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه، اداره کمیته امداد امام خمینی (ره) با حضور قائم مقام کمیته امداد استان یزد،ائمه جمعه و فرماندار ابرکوه در بخش بهمن شهرستان ابرکوه دایر شد.

در این مراسم امام جمعه ابرکوه با بیان اینکه تاسیس کمیته امداد در بخش بهمن از افتخارات این نهاد است افزود: با استقرار این نهاد در این بخش خدمات به نیازمندان تسهیل تر می شود.
حجت الاسلام سید ابراهیم حسینی با توجه به اهمیت دادن اسلام در رسیدگی به نیازمندان اظهار کرد: رسیدگی به محرومان همیشه مورد توجه حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری بوده و خواهد بود.
فرماندار ابرکوه نیز باگرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: امروز ایران در بحث امنیت حرف اول را در جهان می زند و این بخاطر همدلی ، وحدت ملت و مدیریت حضرت امام خمینی (ره) و درایت هوشمندانه رهبر معظم انقلاب است.
سیدنبی رسولی اظهارکرد: جانفشانی شهدا و ایثار و از خود گذشتگی رزمندگان اسلام کشور ما را در برابر توطئه های دشمنان بیمه کرد.
وی از مسئولان کمیته امداد امام خمینی (ره) استان بخاطر تاسیس این نهاد دراین منطقه محروم قدر دانی کرد و گفت: از خیران می خواهیم برای توانمند سازی افراد تحت پوشش کمیته امداد را یاری دهند.
قائم مقام کمیته امداد استان یزد هم گفت: استقرار این نهاد در بخش بهمن برای دسترسی و تسهیل نیازمندان به این نهاد است .
رضا زارع زاده بابیان اینکه کمیته امداد استان دارای ۹مدیریت و شش اداره درمناطق ۱و۲ یزد ، مروست ، زارچ ، مروست ، بخ وگاریزات و بخش بهمن است اظهارکرد: خیران باید برای خدمت رسانی به محرومین و نیازمندان و هچنین توانمندکردن افراد تحت پوشش کمیته امداد را یاری دهند.
در این مراسم صمد شمس بعنوان رییس کمیته امداد بخش بهمن منصوب شد.

 

 


IMG_0556.JPG IMG_0566.JPG IMG_0573.JPG IMG_0580-1.JPG IMG_0586.JPG