بمناسبت سالگرد سفر رهبر معظم انقلاب:

به گزارش روابط عمومی فرمانداری به نقل از خبرنگار ایرنا ، دراین مراسم باشكوه امام جمعه ابركوه با گرامیداشت یاد و خاطره سفر مقام معظم رهبری به ابركوه گفت : 15 دی ماه سالروز سفر مقام معظم رهبری به این شهرستان بعنوان بزرگترین رویدا فرهنگی ، معنوی ، اجتماعی بود كه برای همیشه درتاریخ ابركوه ثبت و ماندگار شد.
حجه الاسلام والمسلمین سید ابراهیم حسینی افزود: ازاینكه مقام معظم رهبری ابركوه را برای بازدید ودیدار مردمی انتخاب می كنند حكایت از ارج نهادن معظم له به سابقه دیرین این دیاركهن دارد.
وی تصریح كرد: علاقمندی رهبر معظم انقلاب در سفر به ابركوه موجبات بالندگی را برای مردم این شهرستان فراهم كردتا برای همیشه صیانت دینی شهرستان راتضمین نماید.
درادامه این همایش كه باعنوان خاطره حضور بود آیت الله مدرسی گفت: مقام معظم رهبری با قدوم مباركشان به ابركوه این شهر را مزین نمودند واین افتخاربزرگی برای تاریخ این شهر ثبت شد .
وی به فضائل و ویژگیهای رهبر معظم انقلاب اشاره كرد وگفت :ایشان رهبری آگاه و بصیر ونمونه جهان اسلام هستند واین برای ملت ایران مایه مباهات است .
درحاشیه این مراسم نمایشگاه عكس از سفرمقام مظم رهبری و استقبال باشكوه مردم از ایشان برپا شده بود كه خاطرات شیرین سفر رهبر معظم انقلاب در15 دی 86 به ابركوه یكبار دیگر در اذهان زنده كرد
.