نشست نوروزی_رمضانی استاندار با جمعی از فرهیختگان شهرستان ابرکوه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه، نشست مشترک استاندار یزد با جمعی از فرهیختگان شهرستان ابرکوه به منظور بررسی مسائل و دغدغه های موجود و پاسخ به برخی از ابهامات برگزار شد.

دکتر فاطمی در حاشیه این نشست، با اشاره به برگزاری دیدارهای متعدد با اقشار مختلف مردم در طول ماه مبارک رمضان سال گذشته و ادامه این نشست ها گفت:

طرح سند فاخر یزد نوین که با حضور نخبگان تدوین شده را با رویکرد شعار سال مبنای کار خود قرار داده ایم و در آینده نزدیک قسمت شهرستانی سند را تدوین و بر این اساس اولویت های شهرستان را در بخش های های مختلف اجرا خواهیم کرد.

با همت مردم در حوزه نوآوری، فناوری، فرهنگی، گردشگری، صنعتی و کشاورزی در سال گذشته به بالاترین رشد در استان یزد به خصوص در شهرستان ابرکوه رسیدیم.

در این نشست گزارشی نسبت به مصوبات سفر که ریاست جمهوری و بنده به شهرستان داشتیم ارائه شد و امید است شاهد این باشیم که این حضورها و هم اندیشی ها موجب توسعه و رشد چندین برابر شهرستان شود.

با توجه به نیاز شهرستان در خصوص نوآوری، فناوری، گردشگری و مسائل فرهنگی به ویژه در حوزه آموزش و پرورش، تلاش خود را در جهت پیشرفت و کمک به این مجموعه ها را در برنامه خواهیم داشت.