فرماندار ابرکوه:

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه، سیدنبی رسولی فرماندار ابرکوه در خصوص هشتمین سرشماری نفوس و مسکن اظهارکرد: دولت و برنامه ریزان می توانند از طریق سرشماری، وضعیت مسکن و سایر اطلاعات جامع مورد نیاز برای برنامه ریزی را به دست آورند و این مهم در تحقق اهداف دولت در افق 1400موثر است.

وی یادآور شد: اگر آمار و اطلاعات به صورت دقیق ارائه شود، دولت می تواند در برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلندمدت برای رفع مشکلات تدابیر لازم را اتخاذ کند.

نماینده عالی دولت در ابرکوه بابیان اینکه سرشماری اینترنتی مناطق روستایی و شهرمهردشت توسط خانه های بهداشت انجام می شود، ادامه داد: مرحله اینترنتی از سوم تا 24 مهر است و شهروندان با مراجعه به سایت www.sarshomari95.ir می توانند با تکمیل فرم های ارائه شده، کد رهگیری دریافت کنند.

رسولی ادامه داد: مرحله دوم سرشماری نفوس و مسکن از 25 مهر تا 25 آبان به صورت میدانی و با مراجعه حضوری ماموران سرشماری به منازل مردم انجام می شود.

فرماندار ابرکوه ادامه داد: بیش از 30 نفر عوامل اجرایی سرشماری عمومی نفوس و مسکن 95 در شهرستان ابرکوه آموزش های لازم را برای اجرای این طرح دیده اند.