حضور پرشور و حماسي  در انتخابات 10 ارديبهشت ماه نشان از درایت انقلابي ، شعور و بصیرت بالای شما مردم عزيز شهرستان ابركوه است.

سيد نبي رسولي با صدور پيامي از حضور حماسي مردم شهرستان ابركوه در روز 10 ارديبهشت ماه در پاي صندوق هاي راي تشكر نمود.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري ابركوه، متن پيام فرماندار به اين شرح است:

بسم ا... الرحمن الرحيم

درود بی پایان خداوند و اولیاء الهی بر ملت شریف، ایثارگر و خداجوی شهرستان ابركوه كه زن و مرد، پیر و جوان، شهری و روستایی، اصناف و اقشار مختلف سیاسی و اجتماعی با شور و نشاط و نظم و متانت وصف ناپذیر ، همگرایی و همت والای خویش را به نمایش گذاشته و بار دیگر افتخار و حماسه‌ای عظیم آفریديد. استقبال گرم، آگاه و هوشیار و حضور پرشور و حماسي در انتخابات 10 ارديبهشت ماه نشان از درایت انقلابی، شعور و بصیرت بالای شما مردم عزيز در پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی و تبعیت از وصایای امام راحل(ره) و فرامین مقام معظم رهبری(مدظله العالی) مي باشد و مسئولیت منتخبان را در عرصه خدمتگزاری، دو چندان خواهد نمود. شما مردم آگاه و مؤمن با حضور بي سابقه خود در انتخابات، همه ي اين تلاش خباثت آلود دشمنان را خنثي كرديد و به همه دنيا فهمانديد كه ملت ايران همچنان زنده و هوشيار و در صحنه و آماده دفاع از دستاوردهاي عظيم چندين ساله خود و پاسداري از حاصل خون شهداست .

اينجانب بر خود فرض می دانم از حضور حماسی، ارزشمند و انقلابی مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان ابركوه در دور دوم دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی قدردانی نموده و از مجریان ، ناظران  و بازرسین انتخابات که با تلاش فراوان، بار این مسئولیت قانونی را بر دوش کشیدند و با جدیت،صداقت و امانت، آرای مردم را صیانت نمودند، و از متصدیان نظم و امنیت که آسایش  و آرامش را تأمین کردند، و از رسانه ها ی جمعی ، و تمامی کسانی که به هر چه بهتر برگزار شدن  این انتخابات کمک کردند، صمیمانه و خاضعانه سپاسگزاری می نمایم.

 

سيد نبي رسولي

فرماندار شهرستان ابركوه