به گزارش روابط عمومي فرمانداري ابركوه رسولي فرماندار شهرستان در مراسم نماز جمعه ابركوه حضور يافت و به مناسبت روز جهاني مبارزه با مواد مخدر به ايراد سخنراني پرداخت.

فرماندار در زمينه پيشگيري از جرائم مواد مخدر و استفاده از ظرفيت هاي انساني و مالي دستگاههاي اجرائي و نهاد هاي فرهنگي، مراكز ترك اعتياد، كمپ هاي خصوصي ترك اعتياد در راستاي ارتقاء دانش عمومي جوانان و آموزش هاي مردم و اطلاع رساني تبعات شوم مواد مخدر و روان گردان ها، تذكراتي مطرح نمود.

رسولي عملكرد جلسه شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر در ابركوه را تشريح كرد و گفت: تعداد 10 جلسه مربوط به شوراي مواد مخدر در سال 94 برگزار شده است و خوشبختانه مصوبا ت آن به اجرا گذاشته شده است، در سال 95 نيز از سوي انجمن معتادان گمنام در ابركوه همايش گردهمايي معتادان گمنام كه در مراكز NA فعاليت دارند برگزار گرديده و در حال حاضر در نماز جمعه شهرستان چادر نمايشگاه عرضه كتاب راه اندازي كرده اند كه فعايت آنها قابل تقدير است.

اين مقام مسئول از عموم مردم ابركوه درخواست نمود: جهت شناسايي افراد مشكوك به فروش مواد مخدر و همچنين خانه هاي فرسوده و قديمي در محلات شهر و روستا كه به پاتوق و عرضه مواد مخدر تبديل گرديده را به نيروي انتظامي شهرستان اطلاع رساني نمايند.

وي در پايان از برگزاري جشن گلريزان به منظور كمك به آزادسازي زندانيان غير عمد در شهرستان ابركوه در تاريخ 31/3/95 مصادف با شب ولادت امام حسن مجتبي(ع) با حضور خيرين و نيكوكاران در محل تالار ارم خبر داد.