به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه، همزمان با آغاز سال تحصیلی؛ زنگ قرآن و عترت با حضور دانش آموزان مدارس دخترانه و پسرانه بشارت وابسته به بنیاد فرهنگی قرآن و عترت امیرالمومنین علیه السلام ابرکوه در بزرگترین مجتمع قرآنی کشور نواخته شد.

در این مراسم امام جمعه، فرماندار، شهردار و اعضای هیات مدیره بنیاد فرهنگی قرآن و عترت امیرالمومنین علیه السلام حضور داشتند، حجت الاسلام و المسلمین حسینی بر لزوم تقویت باورهای دینی در بین دانش آموزان سطوح مختلف تاکید کرد و اظهار نمود: بحمدلله نقش این مجموعه بزرگ و فاخر قرآنی در این زمینه کاملا عینی است و مدارس دخترانه و پسرانه بشارت به الگویی برای مدارس دیگر تبدیل شده است.

سید نبی رسولی فرماندار شهرستان ابرکوه نیز در سخنانی به نقش حیاتیو بی بدیل آموزش و پرورش در نظام جمهوری اسلامی اشاره نمود و اظهار داشت: بحمدالله تمامی امکانات و زیرساخت های لازم در بزرگترین مجتمع قرآنی کشور به بهترین نحو ممکن گرد هم آمده و بوجود این مجموعه بی نظیر در شهرستان ابرکوه به خود می بالیم.

گفتنی است مدارس دخترانه و پسرانه بشارت وابسته به بنیاد قرآن و عترت امیرالمومنین علیه السلام پایه های اول تا ششم دخترانه و پسرانه ابتدایی را پذیرش نموده و تربیت دینی و تخصص علمی را در دستور کار خود دارد.