به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ابرکوه جلسه ای با مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان یزد در محل فرمانداری برگزار گردید.

در این جلسه فرماندار با اشاره به جایگاه والای وقف اظهار داشت: احیاء موقوفات در جامعه می تواند سرمنشا خیرات و برکات زیادی در جامعه باشد.

رسولی خواستار تجهیز کامل اداره اوقاف شهرستان اعم از تجهیزات اداری، وسیله نقلیه مناسب، ساختمان اداری و همچنین تکمیل نیروی انسانی اوقاف ابرکوه شد.

وی از زحمات و تلاش های اداره اوقاف و امور خیریه ابرکوه و روند رو به رشد این اداره در سال های اخیر و همچنین نقش آفرینی مثبت اوقاف در تحولات فرهنگی شهرستان تقدیر و تشکر نمود.

در ادامه مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان یزد بیان داشت: حمایت فرماندار شهرستان از سنت حسنه وقف و امامزادگان در شهرستان را مایه دلگرمی متولیان و اصحاب وقف دانست و بر عزم جدی همکاران بر احیاء کامل موقوفات در جامعه اشاره کرد.

در پایان ابطحی رئیس اداره اوقاف شهرستان گفت: بزرگترین سرمایه اوقاف اعتماد مردم به وقف است و افزایش وقف های جدید در چند سال اخیر را نتیجه تبلیغ و ترویج فرهنگ وقف و اطلاع رسانی آثار و برکات آن در جامعه دانست.