به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات ابرکوه؛ محمدعلی طالبی دقایقی قبل در سفر خود به ابرکوه از چندین شعبه اخذ رأی بازدید کرد و گفت: شهرستان ابرکوه آخرین شهرستانی است که این بازدید صورت می‌گیرد و خوشبختانه اقدامات و فعالیت‌های مربوط به برگزاری انتخابات در بهترین شکل ممکن در حال انجام است.

استاندار یزد خاطرنشان کرد: وضعیت پشتیبانی از انتخابات، همکاری و تعامل اعضای شعب و در سطوح بالاتر هیئت‌های اجرایی و هیئت‌های نظارت خوب است و امیدواریم مشارکت در استان به آنچه که ایده آل است برسد.

طالبی با بیان اینکه درخواست تمدید ساعت اخذ رأی به وزارت کشور ارسال شده است، افزود: در ساعات پایانی اخذ رأی در شعب با حجم مراجعه‌کنندگان روبرو می‌شویم که ما امید است بتوانیم پاسخ مناسبی برای حضور مردم داشته باشیم و مشارکت حداکثری را در استان رقم بزنیم.

وی ابراز کرد: خوشبختانه سلامت انتخابات در عالی‌ترین سطح ممکن وجود دارد. مخصوصا با دستگاه‌های احراز هویتی که در شعب ثبت اخذ رأی است این اطمینان را به همه ما و مردم می دهد که انتخابات با سلامت کامل برگزار می‌شود.


IMG_3293.jpg IMG_3288.jpg IMG_3283.jpg IMG_3279-1.jpg IMG_3272.jpg IMG_3254.jpg IMG_0183-1.jpg IMG_0155.jpg IMG_0108-1.jpg
Yes