مدير كل تبليغات اسلامي استان يزد با امام جمعه ابركوه ديدار و گفتگو كرد

ابركوه با حضور در محل دفتر امام جمعه با وي ديدار و گفتگو كرد.

مدير كل تبليغات اسلامي استان در اين مراسم كه به اتفاق معاون اداري و مالي، مسئول ادارات و نمايندگي ها و رييس اداره تبليغات اسلامي ابركوه برگزار شد، با گرامي داشت ياد شهداي والامقام و حضرت امام خميني (ره) گفت: امروز در عرصه هاي مختلف روحانيت وارده شده است مثل مدارس، مساجد، ادارات، دانشگاه ها، روستاها و ... و لذا حجت بر همه ما تمام است.

وي اظهار اميدواري كرد بتوانيم منويات حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبري را در حد وسعمان تحقق بخشيم.

حجت الاسلام حسيني كوهستاني با برشمردن مشتركات و سنخيت هاي بين سازمان تبليغات اسلامي و ائمه جمعه گفت: امام جمعه در هر شهرستاني بازوي مقام معظم رهبري است.

مدير كل تبليغات اسلامي در ادامه سخنان خود به ارايه بخشي از عملكرد اين نهاد پرداخت و گفت: هم اكنون يكي از فعاليت هاي مهم سازمان تبليغات اسلامي بحث تغذيه فكري و معنوي فضاهاي مجازي است كه هم مخاطبين خاص خود را دارد و هم مورد استقبال قابل توجهي قرار گرفته است.

وي همچنين اداره تبليغات اسلامي شهرستان را از جمله ادارات موفق استان دانست و مسئوليت جدي و پيگير و داراي دغدغه آن را ستود.

سپس امام جمعه ابركوه نيز ضمن اظهار خرسندي از تلفيق شيوه هاي نتيجه بخش تبليغ سنتي بهره بگيريم و در جهت برطرف كردن نواقص و كمبودهاي موجود هم تلاش داشته باشيم ضمن اينكه بهره گيري از شيوه هاي نوين نيز درصد موفقيت را به ويژه در بين نسل جوان افزايش مي دهد.

حجت الاسلام سيد ابراهيم حسيني افزود: سازمان تبليغات اسلامي بايد با كشاندن جوانان به جلسات ديني و مسجد و محراب، اين پايگاه اصيل و سنتي را حفظ كند تا آنان خلف صالحي از نياكانشان باشند.

امام جمعه ابركوه ادامه دارد: ما وظيفه خود مي دانيم از سازمان تبليغات اسلامي به عنوان طلايه دار عرصه هاي تبليغي در هر زمينه حمايت داشته باشيم و در اين راستا اين نهاد را دست و بازويي براي خود مي دانيم و هيچگونه احساس جدايي نداريم.

حجت الاسلام حسيني همچنين از فعاليت هاي اداره تبليغات اسلامي شهرستان تقدير كرد.