به گزارش روابط عمومي فرمانداري ابركوه ،سيد نبي رسولي در پيامي سالروز سفر پرخير وبركت رهبر معظم انقلاب اسلامي به شهرستان ابركوه را گرامي داشت.

متن كامل پيام فرماندار به شرح زير مي باشد:

بسم الله الرحمن الرحيم

15دي ماه ، سالروز سفر پر خیر و برکت رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله العالی) به شهرستان ابركوه  است که حقیقتا روزی به یاد ماندنی و سرنوشت‌ساز در تاریخ اين شهرستان به حساب مي آيد ،با گذشت چند سال از آن سفر ، مردم ابركوه با احساسی مملو از عشق به ولایت و رهبری از پانزدهم ديماه یاد می‌کنند و حقیقتا این روز نه در تقویم اهالی این دیار که در قلوب آن‌ها ثبت و ضبط شده است.این روز نقطه عطف و برگ زرینی از دفتر تاریخ پر از افتخار مردم این شهرستان است که در آن، مردم انقلابی، متدین و ولایتمدار ابركوه  با حضور آگاهانه، حماسی. بی نظیر خود توام با شور و شعور انقلابی و ولایی، به استقبال سلاله پاک حضرت فاطمه زهرا(س)، رهبر معظم انقلاب، حضرت آیت‌ا... العظمی‌خامنه‌ای(مدظله العالی) رفتند و با این حضور گرم و بی‌نظیر، دشمنان و بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی را بار دیگر مایوس کردند؛ تا این واقعه مهم به حماسه‌ای جاوید و ماندگار مبدل شود که هیچ‌گاه از خاطره مردم صادق، قدرشناس و نجیب این دیار بدون تردید بیرون نرود.

اینجانب سالروز این حضور و استقبال باشکوه را که در سایه‌ی آن مردم شهیدپرور، بیدار و فهیم شهرستان ابركوه  یکبار دیگر با بیعت و پیوند ناگسستنی خود را با مولا و مقتدای خود به نمایش گذاشتند گرامی می‌داریم واز درگاه ايزد منان، عزت، اقتدار و سربلندي روزافزون نظام مقدس جمهوري اسلامي در سايه سار ولايت و سلامتي و طول عمر رهبري عزيز را آرزومندم.

سيد نبي رسولي

فرماندار شهرستان ابركوه