فرماندار ابركوه:

به گزارش روابط عمومي فرمانداري ابركوه جلسه برنامه ريزي بزرگداشت روز سوم خرداد و فتح خرمشهر، بزرگداشت ارتحال حضرت امام خميني(ره) و قيام 15 خرداد با حضور فرماندار،امام جمعه بخش بهمن و ساير مسئولين صبح امروز در محل فرمانداري شهرستان ابركوه برگزار گرديد.

فرماندار ابركوه ضمن تبريك اعياد شعبانيه اظهار داشت: عشق و ارادت مردم به مراسمات مذهبي و اعياد شعبانيه، وحدت و همدلي در جامعه اسلامي را در پي خواهد داشت.

وي بيان كرد: طبق گفته حضرت امام خميني(ره) كه فرمودند "خرمشهر را خدا آزاد كرد" ما توانستيم با اتحاد و ياري خداوند متعال و هشت سال دفاع مقدس و با اقتدار و جان بازي رزمندگان پيروز ميدان باشيم و بر دشمن غلبه كنيم.

رسولي افزود: در حماسه سوم خرداد با وجودي كه 40 كشور به دشمن ما كمك مي كردند اما ما بدون آنكه يك وجب از خاك كشور را از دست بدهيم توانستيم مقتدرانه پيروز شويم.

امام جمعه بخش بهمن اجرا و كاربردي كردن انديشه ها و عمل خود امام را همگي در راستاي رضاي خداوند دانست و افزود: كار در مسير و راستاي خداوند هميشه با ارزش است و هنگام ضرورت روز و شب نمي شناسد.

عليزاده گفت: آنچه امروز كشور ما را از ديگر كشورها متمايز مي كند ولي فقيه با بصيرت است، بصيرتي كه هم در امام موج مي زد و هم در مقام معظم رهبري ديده مي شود.

قابل ذكر است مراسم سوم خرداد و روز آزادسازي خرمشهر به همراه يادواره شهداي فصل بهار در زمان سوم خرداد از ساعت 11 صبح در محل شهداي محراب ابركوه و همچنين مراسم ارتحال حضرت امام خميني(ره) و قيام خونين 15 خرداد در زمان چهاردهم خرداد از ساعت 12 و سپس با برگزاري نماز جمعه در محل مصلي شهداي محراب ابركوه و بخش بهمن برگزار خواهد شد.