به گزارش روابط عمومی فرمانداری پروژه های انتخاب شده جهت افتتاح در هفته دولت صبح روز چهارشنبه با حضور معاون برنامه ریزی استاندار و مسئولین شهرستانی افتتاح شد.

دکتر بابایی و هیئت همراه بهمراه فرماندار و رئیس بیناد شهید و امور ایثارگران در بدو ورود به ابرکوه از خانواده شهید "محمدعلی عابدی" در روستای شمس آباد دیدن کردند .

 

سپس دکتر بابایی و همراهان به گلزار شهدای ابرکوه رفته و به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کردند.

 

اولین پروژه  "لوپ خط تغذیه سه ایستگاه گاز شهری" به طول 8200 متر بود که بدست دکتر بابایی افتتاح شد.این پروژه که سه ایستگاه شرق ابرکوه و مهردشت را به یکدیگر متصل میکند پایداری جریان گاز کلیه مشترکین خانگی،تجاری و صنعتی را بهمراه خواهد داشت.

 

در ادامه نماینده استاندار و مسئولین شهرستانی از نمایشگاه دستاورد های دولت که توسط روابط عمومی فرمانداری و با همکاری شهرداری و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی  در محل ساختمان قدیم شهرداری مهیا شده بود، دیدن کردند.

 

افتتاح خوابگاه دانشجویی 180 نفره دانشکده فنی شریف از دیگر پروژه های افتتاح شده بدست معاون برنامه ریزی استاندار بود.برای ساخت این خوابگاه اعتباری بالغ بر 1/2 میلیارد تومان از محل اعتبارات سفر ریاست محترم جمهوری هزینه شده است.

 

معاون برنامه ریزی استاندار بلافاصله پس از پروژه خوابگاه دانشکده فنی شریف  تالار پذیرایی و مجتمع فرهنگی زیتون دانشگاه آزاد را افتتاح و از مسئولین دانشگاه بخاطر ساخت چنین مجموعه ای زیبا و مجهز که می تواند برکات عام المنفعه داشته و پاسخگوی بخشی از نیازهای شهرستان در این حوزه را داشته باشد تقدیر و تشکر ویژه کرد و بر گسترش و توسعه آن تاکید کرد.

 

طرح توسعه کارخانه لبنیات شیکا با اشتغالزایی 30 نفر مستقیم و 50 نفر غیرمستقیم و افتتاح جایگاه سوخت مجتمع بین راهی سبحان از برنامه های بعدی دکتر بابایی و مسئولین شهرستان بود که به ترتیب انجام شد.

 

 

جایگاه سوخت مجتمع رفاهی سبحان :