شناسه : 618818
بازدید فرماندار از روند پیشرفت جاده اسفند آباد –صفاشهر

"محمد مهدی عادل"فرماندار ابرکوه از جاده در حال ساخت اسفندآباد-صفاشهر بازدید و در جریان پیشرفت پروژه قرار گرفت


به گزارش روابط عمومی فرمانداری،صبح دیروز محمد مهدی عادل به همراه   کارشناس عمرانی فرمانداری از جاده در حال ساخت اسفندآباد-صفاشهر بازدید و در جریان پیشرفت   پروژه قرار گرفتند. این پروژه که از مصوبات سفر هیت دولت به شهرستان ابرکوه می باشد تا انتهای محدوده حوزه استحفاظی استان یزد عملیات زیرسازی آن به اتمام رسیده و مابقی آن در استان فارس، در حال آماده سازی   می باشد. با اتمام این جاده مسیر ابرکوه – شیراز به میزان 45 کیلومتر نزدیکتر شده و دسترسی مردم مهردشت به جاده ترانزیتی اصفهان- شیراز   تسهیل می گردد.    
بازدید فرماندار از روند پیشرفت جاده اسفند آباد –صفاشهر

به گزارش روابط عمومی فرمانداری،صبح دیروز محمد مهدی عادل به همراه  کارشناس عمرانی فرمانداری از جاده در حال ساخت اسفندآباد-صفاشهر بازدید و در جریان پیشرفت  پروژه قرار گرفتند.

این پروژه که از مصوبات سفر هیت دولت به شهرستان ابرکوه می باشد تا انتهای محدوده حوزه استحفاظی استان یزد عملیات زیرسازی آن به اتمام رسیده و مابقی آن در استان فارس، در حال آماده سازی  می باشد.

با اتمام این جاده مسیر ابرکوه شیراز به میزان 45 کیلومتر نزدیکتر شده و دسترسی مردم مهردشت به جاده ترانزیتی اصفهان- شیراز  تسهیل می گردد.