شناسه : 613939
روابط عمومي فرمانداري ابركوه:

"اسماعيل برزگرزاده" فرماندار ابركوه به مناسبت فرارسيدن عيد سعيد فطر پيامي به اين شرح صادر نمود


رمضان ماه رحمت و مغفرت و ماه ضيافت الهي در ميعادگاه فطر به پايان ميرسد و جان هاي بيقرار و فطرت هاي پاك مشتاقان نعمت و توبه كاران واقعي را جلالي دوباره مي بخشد.
روابط عمومي فرمانداري ابركوه:

 

بسم الله الرحمن الرحيم

ايام ماه مبارك رمضان فرصتي گرانقدر بود تا بندگان صالح خدا روح زنگار گرفته از عادات دنيوي را در چشمه جوشان فيض باري صفايي بخشند و در شب‌هاي قدر، تسبيح فرشتگان را به گوش جان بشنوند كه از شام تا سحر بر بام فلك همنوا با مؤمنان زميني طنين‌انداز بود و روزهاي اين ماه، شريف‌ترين لحظات يك مسلمان رسته از تعلق خاك بود كه مجالي مي‌يافت تا فارغ از هياهوي تغافل و دنيازدگي چندي در خلوت خويشتن مشام جان را به رايحه‌ دل‌انگيز كلام خدا معطر سازد.

رمضان ماه رحمت و مغفرت و ماه ضيافت الهي در ميعادگاه فطر به پايان ميرسد و جان هاي بيقرار و فطرت هاي پاك مشتاقان نعمت ، اميدواران ثواب و توبه كاران واقعي را از زنگارها زدود و جلالي دوباره مي بخشد.

اينجانب اين‌ عيد بزرگ‌ ‌ ملت‌ اسلام‌ را که پس‌ از يك‌ ماه‌ مبارزه‌ با نفس‌ پيروزمندانه‌ به‌ جشن‌ نشسته‌اند، ‌ تبريك‌ و با اميد ظهور عدالت‌ گستر جهان‌ حضرت‌ بقية‌الله‌ ارواحنا فدا از درگاه‌ ربوبي‌ نصر و غلبه‌ مسلمين‌ را در تمامي‌جبهه‌ها عليه‌ كفار و مشرکين و منافقين و پيروزي‌ سلحشوران‌ اسلام‌ را آرزو دارد. آمين يا رب العالمين

 

اسماعيل برزگرزاده

                                                                                                                فرماندار شهرستان ابركوه

                                                                                                                           28/5/91