شناسه : 158544402

گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دوران دفاع مقدس با حضور معاون هماهنگ کننده سپاه قدس


معاون هماهنگ کننده سپاه قدس با حضور در بنیاد شهید ابرکوه با تعدادی از خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران ، رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و مدافع حرم دیدار و با گرامیداشت یاد وخاطر سپهبد شهید قاسم سلیمانی به گوشه ای از خاطرات و مبارزات این شهید والا مقام اشاره کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه؛ سردار پاسدار محمد رضا فلاحزاده معاون هماهنگ کننده سپاه قدس با حضور در بنیاد شهید ابرکوه با تعدادی از خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران ، رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و مدافع حرم دیدار و با گرامیداشت یاد وخاطر سپهبد شهید قاسم سلیمانی به گوشه ای از خاطرات و مبارزات این شهید والا مقام اشاره کرد.

سردار فلاح زاده گفت: شهید سلیمانی آنقدر فروتن بود که دست و پای رزمندگان را می بوسید و همیشه به رزمندگان مدافع حرم سرکشی می کرد و می گفت اگر از هوا و زمین آتش ببارد من باید به بچه ها سر بزنم.

معاون سپاه قدس تصریح کرد: آن شهید واقعا کار برای غیر خدا نمی کرد و ۳۵ سال گمنام جهاد کرد.

وی تاکید کرد: کسی که می خواهد راه او را ادامه دهد باید برای رضای خدا کار کند و همه القاب و سمت های این دنیای بی ارزش را کنار بگذارد.

فلاح زاده ادامه داد: زبان و عمل شهید سلیمانی یکی بود و همه چیزش برای خدا بود و برای نظام تلاش می کرد و می گفت جوان ها با هر قیافه و روش و منشی را باید جذب کنیم و ما بنده خدا هستیم و حقی نداریم دیگران را طرد کنیم.

لازم به ذکر است این همایش به ابتکار انجمن راویان دیار کهن ابرکوه با هدف گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دوران دفاع مقدس و مدافع حرم برگزار شد .