شناسه : 159828488

کنترل کرونا از همدلی و همراهی بی دریغ آحادمردم امکان پذیر است


فرماندار ابرکوه در پیامی از همدلی، همراهی، مشارکت و همکاری گسترده مردم شریف شهرستان ابرکوه در اجرای طرح های مقابله با کرونا و حفظ سلامت عموم تشکر کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه، محمد کاظمی نسب فرماندار ابرکوه در پیامی از همدلی، همراهی، مشارکت و همکاری گسترده مردم شریف شهرستان ابرکوه در اجرای طرح های مقابله با کرونا و حفظ سلامت عموم تشکر کرد.

متن پیام به شرح ذیل می باشد:

ضمن ادای احترام، بدین وسیله مراتب تشکر و قدردانی خود و همکارانم در ستاد شهرستانی پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا را به فرد فرد شما عزیزان که همواره خادمین خود را در برنامه های پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا یاری داده اید ابلاغ می نمایم.

کاهش اخیر در تعداد مبتلایان و بستری ها،  نشان از همدلی و همراهی بی دریغ آحادمردم، مدیران اصناف و مراکزدولتی و غیر دولتی دارد همچنین خوشبختانه بر همه ما نتایج مثبت اجرای دستورالعمل های پیشگیرانه نیز واضح و مبرهن گردید.

اینجانب ضمن تبریک موفقیت های بدست آمده، مصرانه بر تداوم رعایت ضوابط بهداشتی و دوری از تجمعات، استفاده از ماسک و فواصل اجتماعی را تاکید دارم و امید است با همت والای شما، بزودی شاهد برپایی جشن غلبه بر بیماری کرونا باشیم.

محمد کاظمی نسب

فرماندار شهرستان ابرکوه