شناسه : 157858853

پیگیری مسائل و مشکلات شهرستان ابرکوه با حضور فرماندار در تهران


فرماندار ابرکوه به همراه بخشداران بهمن و مرکزی در سفر دو روزه به تهران با تعدادی از مسئولین دیدار و در مورد مشکلات و مسائل شهرستان به گفتگو پرداختند .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه ؛محمد کاظمی نسب  فرماندار ابرکوه به همراه بخشداران بهمن و مرکزی در سفر دو روزه به تهران  با تعدادی از مسئولین دیدار و  در مورد مشکلات و مسائل شهرستان به گفتگو پرداختند .

دیدار فرماندار و بخشداران ابرکوه با دکتر جندقیان معاون دهیاریهای سازمان همیاری دهیاریها و شهرداریهای کشور.

 

 

نشست بررسی مسایل عمران شهری و روستایی ابرکوه با حضور دکتر جمالی نژاد معاون عمرانی وزیر کشور ، مهندس صادقیان معاون عمرانی استانداری یزد، فرماندار ، بخشداران و شهردار ابرکوه در محل سازمان همیاری شهرداریها و همیاریهای کشور.در این جلسه اهم مشکلات عمران شهری و روستایی بررسی شد و معاون محترم وزیر دستورات لازم را صادر فرمودند.

 

دیدار جداگانه فرماندار ، بخشداران و مدیر جهاد کشاورزی ابرکوه با مهندس غندالی رییس سازمان عشایری و قایم مقام ایشان دکتر علایی مقدم و بررسی اهم مشکلات عشایری شهرستان.

 

 

بررسی مسایل عمران شهری ابرکوه با حضور مهندس رجب صلاحی، معاون شهرداریهای سازماندهمیاریهای کشور، صادقیان معاون عمرانی استاندار ، فرماندار ، بخشداران و شهردار ابرکوه.

 

 

دیدار فرماندار ، بخشداران و مدیر جهاد کشاورزان با مدیر عامل و اعضای هیات مدیره صندوق توسعه سرمایه گذاری بخش کشاورزی و بررسی راههای توسعه صندوق در ابرکوه.