شناسه : 812031
پیام فرماندار شهرستان ابرکوه جناب آقای عادل بمناسبت دهه فجر

پیام فرماندار شهرستان ابرکوه جناب آقای عادل بمناسبت دهه فجر


دیو چو بیرون رود فرشته درآید روزگاری سخت چون زمستانی سرد و تاریک بر سراسر افقهای امید چیره شده بود. نادانی و
پیام فرماندار شهرستان ابرکوه جناب آقای عادل بمناسبت دهه فجر
 

جهالت چون تیرگی شرک قلبها را فرا گرفته بود که ناگهان رایت دولت محمدی (ص) بار دیگر از دل این سرزمین آشفته از جولان دیوان و ددان سربرآورد و نور ایمان و اسلام در ملک جم پدیدار شد. هرجا ستم پیشه ای بود خوار شد و هرجا تاج و تاجداری بود، به تاراج رفت. هرکجا جباری بود، از تخت به زیرآمد و هرجا بتی بود درقعر چاه نیستی افتاد. کنگره کاخ کسری و قاعده قصر قیصر زمان خراب شد دیو گریخته بود که فرشته درآمد و ندا برآمد اینست عاقیت کار بدکرداران و عقوبت ظلم ظالمان و بدین سان درعصرستمشاهی و دوران جاهلیت نوین، بت شکنی از سلاله پاک ابراهیم     خلیل (ع) و محمدامین (ص) بت طاغوت زمان را با اتکال به سرچشمه قدرت لایزال خداوندی،     خلیل آسا در هم شکست و روح عزت و امید و خودباوری را در جان امت دمید. از آن زمان تاکنون دراین همه سال که برما گذشته است، « فجر پیروزی» با « شب کین توزی» درگیر بوده و حق و باطل هنوز هم کماکان به نوعی دیگر در برابر هم صف آراسته اند .

حادثه های تلخ و شیرینی پشت سرهم اتفاق افتادند و فراز و فرودهای شگفت و عبرت آموز و روشنگر چون فتنه بنی صدرخائن برامت شهیدپرور گذشت .

اینک مائیم و جمهوری اسلامی که یادگار امام راحل است. مائیم و رهبری که درخروش و خلوص و درایت و صلابت « خلف صالح» امام امت است. مائیم و جنگ فرهنگی و نبرد سرد در عصر حاضر و جبهه های متعدد گشوده در برابر انقلاب، درابعاد سیاسی، نظامی،فرهنگی و اقتصادی که این مرحله، بیش از گذشته بصیرت، هوشیاری و آمادگی و پیام رسانی و روشنگری و تیز بینی را می طلبد .

امید است به فضل خدا، فرزندان انقلاب  اسلامی و نسل دوم جمهوری اسلامی بی اعتنا به تحریفات و غوغا فکنی ها و فتنه انگیزی های خناسان، بعنوان ذخایر انقلاب با فتح قله های رفیع دانش و سازندگی پرچم سرفرازی و غرور و افتخار را همچنان بربام جهان برافراشته و نام و آوازه این مرز و بوم گهربار اسلامی را تا ابد جاودانه سازند .