شناسه : 607266
هفته دفاع مقدس؛

پیام فرماندار به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس


به گزارش روابط عمومي فرمانداري ابرکوه، اسماعیل برزگرزاده فرماندار ابرکوه به مناسبت هفته دفاع مقدس پیامی به این شرح صادر فرمود:
هفته دفاع مقدس؛

دفاع مقدس آشناترین واژه در حماسه‏های عزت آفرین ایران است كه خاطرات دلاوری‏های آن، در تاریخ شکوهمند این دیار به یادگار مانده و خواهد ماند.   

وي افزود: زیباترین فصل این فرهنگ،خالقان این حماسه عظیم‏اند که با صلابت اراده و نور ایمان، رهنورد راه مقدّسی شدند که پاداش آن، جاودانگی و بقا بود. ۳۱ شهریورماه یادآور سرخ ترین لحظه‌ها و سر سبزترین فداكاريهاي فرزندان اين انقلاب است.بی‌تردید دوران دفاع مقدس، پایه‌های استوار نظام جمهوری اسلامی را مستحکم‌تر نمود و خوداتکایی، خلاقیت و ابتکار را برای نسل‌های آینده به ارمغان آورد که امروز ملت بزرگ ایران ثمره آن را در عرصه‌های مختلف علمی تجربه می‌نمایند.
وي درادامه افزود: بی‌شک بزرگترین دستاورد جنگ تحمیلی خودباوری ملت ایران است که همواره این روحیه بر ایران حاکم است. هر چند انقلاب بی‌نظیر اسلامی طرح نوینی را در عرصه معادلات بین المللی رقم زد، اما اگر ۸ سال دفاع مقدس نبود، ریشه این انقلاب تا این اندازه مستحکم نمی‌شد.
حال بر ماست که با این همه عشق و ایثار و مقاومت، با شهدا و امام شهیدان و رهبر عظیم الشان خود در سالروز بزرگداشت دفاع مقدس تجدید میثاق نموده و در جهت حفظ آرمان‌های بلند شهدا و ارزش‌های الهی و تمامیت ارضی کشور تا آخرین قطره خون خود از پای ننشینیم و نسل جدید انقلاب را با تفکرات شهدا و ارزشهای دفاع مقدس آشنا نموده تا مسیرانقلاب اسلامی را برای رسیدن به منزل مقصود هموار نماییم.
در پایان این پیام آمده است: اینجانب ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهیدان والا مقام، فرارسیدن هفته دفاع مقدس را به مردم شریف شهرستان ابرکوه خصوصاً رزمندگان و ایثارگران پرافتخار این خطه دلاور پرور تبریک عرض نموده و عزت و سربلندی یکایک این عزیزان سرافراز را از درگاه ایزد منان خواستارم.

 

 

                              اسماعيل برزگرزاده

                                                                                                                               فرماندار شهرستان ابركوه

                                                                                                                                         30/6/90