شناسه : 158628059

پیام دعوت فرماندار ابرکوه برای حضور حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن


فرماندار ابرکوه به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه فجر با صدور پیامی از آحاد مردم شهید پرور شهرستان ابرکوه برای حضور گسترده و با شکوه در مراسم راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه؛ محمد کاظمی نسب فرماندار ابرکوه به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه فجر با صدور پیامی از آحاد مردم شهید پرور شهرستان ابرکوه برای حضور گسترده و با شکوه در مراسم راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد.

متن پیام به شرح زیر میباشد:

بسم تعالی

22 بهمن و ایام الله دهه فجر، یاد آور حماسه ها، ایثارگری ها و جانفشانی های مردم ایران است که با عزم راسخ خود بزرگترین حرکت و انقلاب قرن حاضر را با رهبری های مدبرانه امام خمینی (ره) پدید و پرچم پر افتخار ایران را بر بام جهان به اهتزاز در آوردند و هنوز پس از گذشت سالیان دراز، پویندگان خط بر حق امام و مقتدایشان هستند. ضمن نکوداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، از شما ملت همیشه در صحنه شهرستان ابرکوه دعوت می نمایم برای تجدید میثاق دوباره با آرمان های آفتاب انقلاب حضرت امام خمینی (ره) و رهبر عظیم الشأن و به احترام خون به نا حق ریخته سرباز شهید وطن، حاج قاسم سلیمانی بار دیگر با حضور هوشمندانه خود در مراسم راهپیمایی 22 بهمن اقتدار و عزت ایران اسلامی را به معرض نمایش گذارید.

محمد کاظمی نسب

فرماندار  ابرکوه