شناسه : 158642718

پیام تقدیر فرماندار ابرکوه از حضور باشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن


فرماندار ابرکوه طی پیامی از حضور پرشکوه و حماسی مردم ولایتمدار شهرستان در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه؛ فرماندار ابرکوه طی پیامی از حضور پرشکوه و حماسی مردم ولایتمدار شهرستان در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن تشکر و قدردانی کرد.

متن پیام به شرح زیر میباشد:

بسم تعالی

در یوم الله 22 بهمن بار دیگر شهرستان ابرکوه همگام با سراسر کشور به خود بالید و با خلق حماسه ای ماندگار، خون تازه ای بر پیکر پر برکت انقلاب اسلامی تزریق نمود و اقیانوسی از ایمان و بصیرت را به نمایش گذاشت.

فریاد انزجار شما ملت بیدار دل و آزادی‌خواه، از جنایات و زورگویی‌های استکبار جهانی، لرزه بر اندام پوشالی نظام پلید سلطه انداخت و بار دیگر، جلوه‌ای از اتحاد ناگسستنی را در مقابل چشمان جهانیان به منصه ظهور رساند.

اینجانب ضمن بزرگداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی شكوهمند و افتخار آمیز انقلاب اسلامی، از تمامی آحاد و اقشار مختلف مردم شهیدپرور شهرستان ابرکوه كه با حضور آگاهانه در مراسم راهپیمایی یوم الله 22 بهمن امسال اقتدار، همبستگی، وحدت و حمایت خود را از انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به نمایش گذاشتند، صمیمانه تقدیر و تشكر می نمایم.

 محمد کاظمی نسب

فرماندار ابرکوه