شناسه : 158848691

پیام تسلیت فرماندار ابرکوه به مناسبت رحلت امام خمینی(ره) و قیام خونین 15 خرداد


فرماندار ابرکوه طی پیامی، سی و یکمین ارتحال جانسوز حضرت امام خمینی(ره) را تسلیت گفت و ياد و نام شهداي قيام خونين 15 خرداد سال 1342 را گرامي داشت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه؛ محمد کاظمی نسب فرماندار ابرکوه طی پیامی، سی و یکمین ارتحال جانسوز حضرت امام خمینی(ره) را تسلیت گفت و ياد و نام شهداي قيام خونين 15 خرداد سال 1342 را گرامي داشت.

 

متن پیام به شرح ذیل میباشد:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

در سی و یکمین سالگرد ارتحال معمار کبیر و بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران در حالی به سوگ آن سفر کرده می نشینیم که به واسطه لطف بیکران الهی ، رهبری فرزانه و درس آموخته مکتب امام خمینی رضوان الله تعالی علیه سکان هدایت و رهبری ملت آزاده ایران و مسلمانان جهان اسلام را بر عهده گرفته و در پرتو عنایات حضرت ولی عصر ارواحنا له الفدا به منزلگاه سعادت هدایت می نماید.

قیام مردمی 15 خرداد ماه سال 1342 نیز که زمینه انقلاب اسلامی سال 57 را فراهم آورد؛ نقطه عطفی در تاریخ مبارزات ملی علیه استبداد و استعمار است و یادآور رشادت، از خود گذشتگی، ایثار و جانفشانی مردمی است که پیروزی و طلوع خورشید انقلاب را در اندیشه های زلال خود به نظاره نشستند.

اینجانب سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (ره)  و سالروز قیام خونین ۱۵ خرداد را به عموم ملت بزرگ ایران به ویژه مردم همیشه در صحنه شهرستان ابرکوه تسلیت عرض نموده و عزّت و سرافرازی ایران اسلامی عزیز را در تمامی عرصه های جهانی از خداوند متعال مسألت دارم. امید است روح ملکوتی و والای امام راحل و شهدای گرانقدر از ما راضی و خشنود باشند .

 

محمد کاظمی نسب

فرماندار شهرستان ابرکوه