شناسه : 158753002

پیام تبریک فرماندار ابرکوه به مناسبت نیمه شعبان


فرماندار ابرکوه با صدور پیامی فرا رسیدن نیمه شعبان سالروز ولادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی(عج) و روز سربازان گمنام امام زمان(عج) را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه؛ محمد کاظمی نسب با صدور پیامی فرا رسیدن نیمه شعبان سالروز ولادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی(عج)  و روز سربازان گمنام امام زمان(عج) را تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر میباشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

نیمه شعبان سالروز ولادت با سعادت و فرخنده امید دلها، پیام آور صلح و آرامش و حافظ امنیت و سلامت آزادیخواهان است، امیدی که همواره جامعه اسلامی را از گزند دشمنان محافظت نموده و  بر ماست که در عصر غیبت با بهره گیری از تعالیم حیات بخش دین مبین اسلام و انتظار فرج و فراهم نمودن زمینه ظهورش، در اصلاح خود و جامعه و مبارزه با ظلم و ستم، زمینه ساز حکومت جهانی حضرتش باشیم.

اینجانب نیمه شعبان سالروز ولادت با سعادت حضرت صاحب الزمان(عج) به محضر مقام معظم رهبری مدظله العالی و عموم مردم مومن و ولایت‌مدار شهرستان ابرکوه و همه منتظران آنحضرت تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم و همچنین از تلاش های شبانه روزی و طاقت فرسای مدافعان سلامت قدردانی نموده از خداوند منان تعجیل در فرج مبارک آن حضرت، عزت، اقتدار، پیروزی و سربلندی روز افزون نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را مسئلت دارم.

محمد کاظمی نسب

فرماندار ابرکوه