شناسه : 158831699

پیام تبریک فرماندار ابرکوه به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر


فرماندار ابرکوه به مناسبت عید سعید فطر طی پیامی این عید بزرگ را به تمامی هموطنان عزیز به خصوص مردم شریف و ولایت مدار شهرستان ابرکوه تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه؛ محمد کاظمی نسب به مناسبت عید سعید فطر طی پیامی این عید بزرگ را به تمامی هموطنان عزیز به خصوص مردم شریف و ولایت مدار شهرستان ابرکوه تبریک گفت.

متن پیام به شرح ذیل می باشد:

بسمه تعالی

عید سعید فطر، تجلی یک ماه بندگی و اطاعت پروردگار متعال، عید توفیق در طاعت و عبادت، عید توبه و تهذیب نفس و عید زیبایی های معنوی و خداجویی و خداپرستی است. عید فطر زمان شکفتن گلهای ایمان در دل و جان انسان است.

فطر ، جشن فطرت‌های پاکی است که در ماه مهمانی خدا به وصل و قربش نائل شده‌اند و در چشمه فیاض الهی رمضان وجود خود را از غبارهای دنیوی زدوده‌اند و شایسته و سربلند از آزمون اخلاص و بردباری به سرمنزل توبه و بازگشت به درگاه خداوند یکتا رسیده‌اند تا در طلیعه ماه شوال این بزم عظیم، خداوند را شاکر باشند.

اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات تمامی مسلمانان در ماه مبارک رمضان، فرا رسیدن عید بزرگ سعید فطر را به پیشگاه امام عصر(عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) و همه مسلمانان جهان بویژه مردم عزیز و شریف شهرستان ابرکوه صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نموده و رستگاری، عزت و کرامت ملت ایران را از درگاه حضرت دوست مسئلت می‌نمایم.

محمد کاظمی نسب

فرماندار شهرستان ابرکوه