شناسه : 160994796

پیام تبریک فرماندار ابرکوه به مناسبت روز پاسدار و جانباز


فرماندار ابرکوه با صدور پیامی ولادت با سعادت سرور آزادگان جهان امام حسین (ع) و ولادت با سعادت بزرگ جانباز تاریخ حضرت ابوالفضل عباس (ع) را به سرافرازان پاسدارو فداکاران جانباز تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه، محمد حسین امامی فرماندار ابرکوه با صدور پیامی ولادت با سعادت سرور آزادگان جهان امام حسین (ع) و ولادت با سعادت بزرگ جانباز تاریخ حضرت ابوالفضل عباس (ع) را به سرافرازان پاسدارو فداکاران جانباز تبریک گفت.

متن پیام تبریک به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

سوم شعبان، سالروز ولادت باسعادت سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) بزرگ پاسدار دین و آزادگی، عصاره نبوت و یادگار ولایت و نماد پاسداری از مکتب انسان‌ساز اسلام است که با تدبیر بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی به عنوان روز پاسدار نامگذاری شده است.

روز پاسدار فرصت مغتنمی است تا از رشادت‌ها و پایمردی‌های پاسداران جان برکف انقلاب اسلامی که در راه دفاع از نظام صحنه‌هایی سراسر شور و عشق را با اخلاص و ایمان آفریدند قدردانی شود.

اینجانب ضمن تبریک اعیاد فرخنده و پربرکت شعبانیه، روز پاسدار و روز جانباز را به مردم ولایتمدار و شهید پرور شهرستان ابرکوه بالاخص پاسداران و جانبازان عالی قدر، تبریک و تهنیت عرض نموده، و سربلندی همگان را در سایه عنایت حضرت ولیعصر(عج) در پیمودن راه شهدای والامقام، با پیروی از آموزه های گهربار امام راحل (ره) و منویات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)، از درگاه ایزد منان خواستارم.

 

 

محمد حسین امامی

فرماندار شهرستان ابرکوه