شناسه : 154103205

پیام تبریک فرماندار ابرکوه به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط‌عمومی


"محمد کاظمی نسب " با صدور پیامی ۲۷ اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی را به فعالان این عرصه تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه؛ متن پیام صادره از سوی محمد کاظمی نسب  فرماندار این شهرستان به شرح زیراست:

                                         بسم الله الرحمن الرحیم

امروزه ارتباطات و اطلاع رسانی به عنوان بازوی توانمند توسعه و پیشرفت و همچنین کمک به مقوله فرهنگ‌سازی و جهت دهی به افکار عمومی نقشی مهم و تاثیر گذار در جامعه دارد.

روابط عمومي ها به عنوان پل ارتباطی و حلقه اتصال درون سازمانی و برون سازمانی و يك ابزار مديريتي هوشمند و متفکر می توانند در روشنگری و آگاهی بخشی به جامعه ایفای نقش کنند   .

نگاه هوشمندانه به مسائل و رخدادها،کمک به تصميم‌گيري مديران در جهت شناخت دوسویه افكارعمومی در راستای اهداف سازمانی و پیاده سازی سیاستها و استراتژی دولت و نظام از جمله راهبردهای مهم روابط عمومی است که نقش این قشر را دوچندان می کند.                                                                                                 

نامگذاری روز ۲۷ ارديبهشت ماه به نام روز روابط عمومي و ارتباطات فرصتی است برای یادآو ری و بیان حقایق و توجه ویژه به شفاف سازی و همچنین برقراری عدالت اطلاع رسانی در جامعه و در نهایت رضایتمندی شهروندان محسوب می شود.

اينجانب این روز را به قشر فرهیخته و زحمت کش روابط عمومی اعم از مدیران و كارشناسان در همه دستگاههاي اجرايي،سازمانها،نهادها و بخشهای خصوصی تبریک و تهنیت عرض میکنم و امیدوارم با هم افزايي و هم اندیشی و حرکت در مسیر برنامه های دولت تدبير و اميد در جهت تحقق توسعه و پیشرفت همه جانبه استان گام بردارید و بیش از پیش در تبیین و تبلیغ دستاوردها و عملکرد دولت و نظام موفق و کوشا باشید.

از خداوند بزرگ و بلند مرتبه برای همه شما آرزوی توفیق،عزت و سربلندی دارم.

محمد کاظمی نسب

فرماندار شهرستان ابرکوه