شناسه : 158724482

ورود خودروهای غیر بومی از همه مسیرها به ابرکوه ممنوع شد


مطابق مصوبه شورای تامین ابرکوه و بمنظور کنترل بیشتر شیوع بیماری کووید ۱۹ ورود خودروهای غیر بومی به استان از سمت غرب ( ورودی فراغه) و ورودی به شهرستان ابرکوه در محل مجتمع خدماتی پرهام ( از سمت دهشیر)، ورودی شمالی از سمت جرقویه و مسیر ورود و خروج جنوبی مسدود شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه؛ محمد کاظمی نسب فرماندار ابرکوه در حاشیه بازدید از ایستگاه های غربالگری ورودی شهرستان ابرکوه گفت: مطابق مصوبه شورای تامین ابرکوه و بمنظور کنترل بیشتر شیوع بیماری کووید ۱۹ ورود خودروهای غیر بومی به استان از سمت غرب ( ورودی فراغه) و ورودی به شهرستان ابرکوه در محل مجتمع خدماتی پرهام ( از سمت دهشیر)،  ورودی شمالی از سمت جرقویه و مسیر ورود و خروج جنوبی  مسدود شد.

کاظمی نسب با توجه به اینکه در داخل شهرهای ابرکوه و مهردشت هم محدودیتهایی اعمال می شود افزود: در شرایط فعلی بهترین راه برای پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا با توجه به مسری بودن شدید آن، ماندن در خانه است.

رئیس ستاد پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا از مسافران و میهمانان که قصد سفر به استان یزد را دارند درخواست کرد برای حفظ سلامتی خود و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا سفرهای غیرضروری خود را به زمان دیگری موکول کنند.

گفتنی است مطابق آمارهای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای  تردد در مسیر بزرگراه یزد شیراز و بالعکس به میزان ۸۰ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش داشته است.