شناسه : 158674042

همکاران باید اصول مهم و اساسی در انتخابات را سرلوحه کار خود قرار دهند


فرماندار ابرکوه در نشست با کارمندان فرماندای برای برگزاری انتخابات سالم و قانونمند گفت: زمینه سازی برای حضور حداکثری مردم برای مشارکت در انتخابات، برگزاری منظم جلسات، قانون مداری، خبر رسانی دقیق،هماهنگی و همکاری در اداره و تعامل با ادارات و نهادها، امانت داری و بی طرفی، اصول مهم و اساسی در انتخابات هستند که همه باید این اصول را سرلوحه کار خود قرار دهند.

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع سانی ستاد انتخابات ابرکوه؛ نشست صمیمی محمد کاظمی نسب فرماندار ابرکوه با کارمندان فرمانداری امروز صبح در خصوص همکاری و بی طرفی کامل در انتخابات برگزار شد.

فرماندار ابرکوه در این نشست برای  برگزاری انتخابات سالم و قانونمند گفت: زمینه سازی برای حضور حداکثری مردم برای مشارکت در انتخابات، برگزاری منظم جلسات، قانون مداری، خبر رسانی دقیق،هماهنگی و همکاری در اداره و تعامل با ادارات و نهادها، امانت داری و بی طرفی، اصول مهم و اساسی در انتخابات هستند که همه باید این اصول را سرلوحه کار خود قرار دهند.

کاظمی نسب اظهار کرد: برای ارائه خدمات مطلوب و با کیفیت در روز انتخابات لازم است همه اعضا از هم اکنون برنامه ریزی لازم را برای برگزاری هرچه با شکوه تر انتخابات داشته باشند.

وی افزود: اعضاء و مسئولان کمیته‌های ستاد انتخابات شهرستان موظف هستند در امر برگزاری انتخابات با رعایت اصل بی ‌طرفی در چارچوب قوانین و مقررات، انجام وظیفه کنند.

در پایان هر یک از کارمندان نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را جهت پیشبرد اهداف و برگزاری انتخاباتی سالم و قانونمند عنوان کردند.