شناسه : 160432304

همبستگی بین اعضا شورای شهر مهمترین عامل برای پیشرفت شهر


فرماندار ابرکوه در نشست با شهردار و اعضا شورای اسلامی شهر مهردشت گفت: همبستگی بین اعضا شورای شهر مهمترین عامل برای پیشرفت شهر خواهد بود و همفکری وتبادل نظر اعضای شورا باید به سمت و سویی برود که رفاه و آسایش مردم تضمین شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه؛ جلسه شورای اسلامی شهر مهردشت با حضور محمد حسین امامی فرماندار ابرکوه، محمد علی اکرمی بخشدار بهمن و شهردار و اعضا شورای اسلامی شهر مهردشت در محل شهرداری برگزار شد.

فرماندار ابرکوه در این جلسه با تاکید بر اهمیت حفظ جایگاه شهردار و شورای اسلامی شهر گفت: همبستگی بین اعضا شورای شهر مهمترین عامل برای پیشرفت شهر خواهد بود و همفکری وتبادل نظر اعضای شورا باید به سمت و سویی برود که رفاه و آسایش مردم تضمین شود.

گفتنی است در این نشست، موضوعاتی از قبیل مسیر سیلاب در ورودی شهر مهردشت، تخریب و اصلاح خاکریزهای کشاورزی غیر مجاز که در مسیر سیلاب احداث شده اند، دفع آبهای سطحی در شهرمهردشت، کمبود آب برای نگهداری از فضای سبز، فرسودگی شبکه های آب اشامیدنی در بافت قدیم شهر مهردشت، بازسازی جاده‌های بین مزارع کشاورزی و طرح دوبانده شدن جاده ابرکوه – مهردشت مورد بحث و بررسی قرار گرفت.