شناسه : 619579
همايش پياده روي خانوادگي

همايش پياده روي با حضور نزديك به يكهزار نفر از مردم ورزش دوست ابركوه برگزار شد


به گزارش روابط عمومي فرمانداري صبح روز جمعه حدود يكهزار نفر از مردم ورزش دوست ابركوه در همايش پياده روي كه به همت برخي مسئولين مرتبط كه مقدمات آن را در طول هفته گذشته فراهم كرده بودند از ميدان امام حسين (ع) تا پارك شهر برگزار شد.
همايش پياده روي خانوادگي

به گزارش روابط عمومي فرمانداري صبح روز جمعه حدود يكهزار نفر از مردم ورزش دوست ابركوه در همايش پياده روي كه به همت برخي مسئولين مرتبط كه مقدمات آن را در طول هفته گذشته فراهم كرده بودند از ميدان امام حسين (ع) تا پارك شهر  برگزار شد.

در اين همايش پياده روي مردم  پس از رسيدن به پارك شهر از  برنامه هاي ساده ، شاد و مفرح پيش بيني شده كه اجراي آن را  فردي بعهده داشت كه شاید از اوایل دهه هفتاد خود را از روی صحنه کنار کشیده بود لذت بردند.

اجرای برنامه توسط "حسن سالار" از پیشکسوتان عرصه نمایش طنز در ابرکوه شاخص‌ترین موضوع این همایش  بود كه به وضوح در چهره مردمی که برای ساعتی در پارک شهر جمع شده بودند می‌شد لبخند رضایت را دید.

در این راستا "ابوالفض قاسمي" رئيس تربيت بدني ابركوه از همكاري صميمانه هیئت هاي ورزش های همگانی، اسکیت ، دوچرخه سواری و جمعی از علاقه مندان و بخصوص مردم ابركوه تقدير و تشكر كرد و قول تكرار برگزاري برنامه هاي با كيفيت تر  را در آينده داد.

در پايان به قيد قرعه به تعدادي از شركت كنندگان جوايز نفيسي اهدا شد.