شناسه : 613481
امور بانوان و خانواده فرمانداري ابركوه :

همايش عفاف و حجاب در شهرستان ابركوه برگزار شد+عكس


به گزارش روابط عمومي فرمانداري همايشي به مناسبت گراميداشت روز عفاف و حجاب از طرف امور بانوان و خانواده فرمانداري شهرستان ابركوه برگزار شد.   در اين همايش كه سركار خانم وفائيان ، روان شناس و مدرس دانشگاه در خصوص اصول اساسي يك خانواده سالم و نقش عفاف و حجاب در تثبيت نظام خانواده سخنراني مي نمود، 350 نفر از بانوان شهرستان ابركوه حضور داشتند.   اين همايش با همكاري ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامي ، اوقاف و امور خيريه ، حوزه بسيج خواهران ، آموزش و پرورش ،شبكه بهداشت و درمان و كانون پرورشي فكري كودكان و نوجوانان شهرستان برگزار گرديد.   در پايان مراسم پس از قرائت شعر و مولودي در مدح حضرت مهدي (عج) به 32 نفر از شركت كنندگان به قيد قرعه كتاب اهداء گرديد .  
امور بانوان و خانواده فرمانداري ابركوه :

به گزارش روابط عمومي فرمانداري همايشي به مناسبت گراميداشت روز عفاف و حجاب از طرف امور بانوان و خانواده فرمانداري شهرستان ابركوه برگزار شد.

 

در اين همايش كه سركار خانم وفائيان ، روان شناس و مدرس دانشگاه در خصوص اصول اساسي يك خانواده سالم و نقش عفاف و حجاب در تثبيت نظام خانواده سخنراني مي نمود، 350 نفر از بانوان شهرستان ابركوه حضور داشتند.

 

اين همايش با همكاري ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامي ، اوقاف و امور خيريه ، حوزه بسيج خواهران ، آموزش و پرورش ،شبكه بهداشت و درمان و كانون پرورشي فكري كودكان و نوجوانان شهرستان برگزار گرديد.

 

در پايان مراسم پس از قرائت شعر و مولودي در مدح حضرت مهدي (عج) به 32 نفر از شركت كنندگان به قيد قرعه كتاب اهداء گرديد .