شناسه : 610040

همايش عفاف و حجاب در ابركوه برگزار شد


به همت ستاد عفاف و حجاب شهرستان ابركوه همايش روز سه شنبه همايش بزرگ عفاف و حجاب و با حضور "دكتر محمد صادق علمي" عضو هيات علمي دانشگاه فردوسي مشهد برگزار گرديد .

به گزارش روابط عمومي فرمانداري ابركوه به همت ستاد عفاف و حجاب شهرستان ابركوه عصر روز سه شنبه همايش بزرگ عفاف و حجاب و با حضور "دكتر  محمد صادق علمي" عضو هيات علمي دانشگاه فردوسي مشهد در محل مصلاي شهداي محراب ابركوه برگزار گرديد .
در اين همايش كه  نزديك به ششصد نفر، شامل بانوان فرهنگي، بانوان شاغل و همسران كاركنان مرد ادارات و نهادها  شركت داشتند ،دكتر محمد صادق علمي از اعضاء هيات علمي دانشگاه فردوسي مشهد در  مطالبي به نقش و اهميت و فلسفه حجاب، آثار بدحجابي و بي عفتي در دراز مدت و به ويژه اثر مخرب آن بر خانواده وتقويت اعتقادات ديني در فرزندان به عنوان راهكار مقابله با بدحجابي پرداخت.
 
لازم به ذكر است در همين راستا صبح روز سه شنبه نيز نشستي با عنوان هم انديشي عفاف و حجاب با حضور يكصد و بيست نفر از بانوان فعال و تاثير گذار شهرستان شامل جمعي از خانواده هاي ايثارگر، مسئولين پايگاههاي بسيج نمايندگان سازمانهاي مردم نهاد، مديران مدارس دخترانه و رابطين بهداشت ‌‌شهرستان در محل فرمانداري برگزار گرديد .  دكتر  علمي در اين نشست مباحثي در خصوص استفاده از ظرفيتهاي زيبايي شناختي دين در ترويج و تعميق فرهنگ عفاف و حجاب بيان نمود .
 
 محمد صادق علمي در گردهمايي، كه با همين عنوان در شهر مهردشت برگزار شد نيز حضور يافت.