به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه ، عصر دیروز امام جمعه و رؤسای ادارات بخش به مناسبت فرارسیدن هفته دولت و تبریک روز کارمند با بخشدار بهمن دیدار نمودند .
در این دیدار امام جمعه بخش بهمن از زحمات و خدمات دولتمردان خصوصا بخشدار بهمن تشکر و قدرانی نمود .
بخشدار بهمن هم ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد شهیدان رجایی و باهنر گفت:هفته دولت نمادی از وحدت دولت و مردم است که گوشه‌ای از خدمات دولتمردان را با اجرای پروژه ها نشان می دهد .
محمد علی اکرمی با اشاره به تحریم‌های ظالمانه به کار گرفته شده علیه کشور افزود :در دولت  تلاش شده که اعتبارات مناطق محروم  افزایش یابد و بیش از ۱۸ پروژه قابل افتتاح در سطح بخش با اعتبار هشت میلیارد ریال در هفته دولت افتتاح خواهد شد که این پروژه ها تا بیش از ۴۰ میلیارد ریال قابل هزینه است .
وی تصریح کرد:در حال حاضر بهترین موقع رسیدگی به مناطق روستایی است که روستاها به جایگاه واقعی خود بازگردند .
اکرمی خاطرنشان کرد: یکی از برنامه هایی که در دولت بیشتر احساس می شود حضور مدیران کل استان در بخش ها و روستاها بوده است .
وی اذعان داشت :روز سه شنبه همزمان با چهارمین روز از هفته دولت اولین جلسه شورای اداری در سطح روستاهای شهرستان در روستای حسین آباد بخش بهمن برگزار خواهد شد .
بخشدار در ادامه گفت:طرح های زمین چمن مصنوعی روستای حسین آباد و ایستگاه هواشناسی اسفندآباد از جمله طرح های قابل افتتاح در هفته دولت می باشد.
وی در پایان اضافه کرد :تمام اقدامات انجام شده و اتفاقات خوبی که می افتد به خاطر همدلی و همراهی شما مسئولین و ائمه جمعه و جماعات است که به کمک دولت می آیید تا آنچه که حق مردم است را انجام دهیم .


ddff869f-1b18-43e9-9e89-7d423f243a12.jpg