شناسه : 608492
به همت بزرگترین مجتمع قرآنی کشور؛

هجدهمین جشنواره "قرآن بخوانید، عیدی بگیرید" در ابرکوه برگزار شد.


  به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه به نقل از پایگاه خبری مهر، رئیس موسسه فرهنگی قرآن و عترت امیرالمومنین (ع) ابرکوه اظهار داشت: همزمان با عید سعید غدیر و برای هجدهمین سال متوالی، جشنواره "قرآن بخوانید، عیدی بگیرید" در ابرکوه برگزار شد. مجتبی عزیزی افزود: هدف از اجرای این طرح ایجاد علاقه همچنین توسعه و ترویج فرهنگ قرآن کریم در بین کودکان و نوجوانان است.   وی یاد آور شد: این طرح همه ساله و با هدف ایجاد اشتیاق و علاقه به معارف قرآن و همچنین جذب کودکان و نوجوانان به این کتاب آسمانی در بزرگترین مجتمع قرآنی کشور برگزار می شود و مورد استقبال کودکان و نوجوانان قرار گرفته که زمینه های انس با قرآن را در بین آنها نهادینه می کند. عزیزی عنوان کرد: در این طرح کودکان سه تا هشت ساله با قرائت سوره هایی از قرآن مجید و یا اشعار مرتبط با عید غدیر و قرآن کریم، از هدایایی متناسب با گروه سنی خود بهره مند می شوند. در هجدهمین جشنواره "قرآن بخوانید، عیدی بگیرید"، 213 نفر از قرآن آموزان مهد قرآن و دبستانهای دخترانه و پسرانه بشارت وابسته به بنیاد فرهنگی قرآن و عترت امیرالمومنین (ع) ابرکوه شرکت کردند.
به همت بزرگترین مجتمع قرآنی کشور؛

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه به نقل از پایگاه خبری مهر، رئیس موسسه فرهنگی قرآن و عترت امیرالمومنین (ع) ابرکوه اظهار داشت: همزمان با عید سعید غدیر و برای هجدهمین سال متوالی، جشنواره "قرآن بخوانید، عیدی بگیرید" در ابرکوه برگزار شد.

مجتبی عزیزی افزود: هدف از اجرای این طرح ایجاد علاقه همچنین توسعه و ترویج فرهنگ قرآن کریم در بین کودکان و نوجوانان است.
 
وی یاد آور شد: این طرح همه ساله و با هدف ایجاد اشتیاق و علاقه به معارف قرآن و همچنین جذب کودکان و نوجوانان به این کتاب آسمانی در بزرگترین مجتمع قرآنی کشور برگزار می شود و مورد استقبال کودکان و نوجوانان قرار گرفته که زمینه های انس با قرآن را در بین آنها نهادینه می کند.

عزیزی عنوان کرد: در این طرح کودکان سه تا هشت ساله با قرائت سوره هایی از قرآن مجید و یا اشعار مرتبط با عید غدیر و قرآن کریم، از هدایایی متناسب با گروه سنی خود بهره مند می شوند.

در هجدهمین جشنواره "قرآن بخوانید، عیدی بگیرید"، 213 نفر از قرآن آموزان مهد قرآن و دبستانهای دخترانه و پسرانه بشارت وابسته به بنیاد فرهنگی قرآن و عترت امیرالمومنین (ع) ابرکوه شرکت کردند.