شناسه : 157957278

نواخته شدن زنگ مهر و مقاومت در مدارس شهرستان ابرکوه


همزمان با سراسر کشور و استان ، زنگ مهر و مقاومت در مدارس شهرستان و به صورت نمادین در مدرسه متوسطه خیّرساز علی بن ابی‌طالب (ع) روستای اسفندآباد نواخته شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه، صبح امروز با حضور محمدرضا عارفی مدیرکل توسعه و تجهیز مدارس استان یزد، محمد کاظمی نسب فرماندار ابرکوه، حجت الاسلام حسینی امام جمعه ابرکوه ،حجت الاسلام علیزاده امام جمعه بخش بهمن ، علی اکبر اسحاقی معاون سیاسی امنیتی فرماندار ، محمدعلی اکرمی بخشدار بهمن ، دانش آموزان و معلمان، مردم روستای اسفند آباد و برخی دیگر از مسؤولین  ، همزمان با سراسر کشور و استان ، زنگ مهر و مقاومت در مدارس شهرستان و به صورت نمادین در مدرسه پسرانه (مقطع متوسطه) روستای اسفندآباد نواخته شد .
در این مراسم مدرسه پسرانه (مقطع متوسطه) روستای اسفندآباد بخش بهمن که به همت قدمعلی شمس اسفندآبادی با سرمایه‌ای معادل 22 میلیارد ریال در قالب 6 کلاس ساخته شده بود ، افتتاح شد .
گفتنی است مدرسه علی بن ابی‌طالب دومین مدرسه ساخته شده در روستای اسفند آباد توسط خیّر نامبرده بوده و او پیش‌ازاین مدرسه دخترانه فاطمه الزهرا را نیز در قالب 6 کلاس و با سرمایه 14 میلیارد ریالی ساخته بود.